Honba za jedinečností, originalitou a samozřejmě okázalostí je pro mnohé lidí dnešní doby mimořádně důležitá. Právě na tento typ zákazníka míří novinka z dílny luxusní francouzské módní značky Luis Vuitton, která elegantně zaplula do vod technologii.

Sluchátka v ceně ojetého motocyklu

Pokud nevíte co s penězi, tak je to asi dobrá investice. Ikonická značka představila svá vlastní bezdrátová sluchátka. Pod názvem Luis Vuitton Horizon Earphones je bude prezentovat jako horkou novinku. Pravdou však je, že zas takovou novinkou samotná sluchátka nejsou. Jedná se o model Master & Dynamic MW07, který měl svou premiéru už loni.

Vyšperkovaný dizajn, vyšroubovaná cena

Tak by se dal ve zkratce popsat tenhle luxusní výstřelek. Dizajnéři módního domu Luis Vuitton ho oblékli do jedinečných barevných kombinací, přidali ikonické logo a cena už tak poměrně drahých sluchátek raketově stoupla. Zatímco bez „tuningu“ LV se pohybovala kolem 299 dolarů, s ním vyskočila na závratných 995 amerických dolarů. Za trochu barev a tlačítko navíc je cena minimálně k zamyšlení. Tedy pro normální lidi.

Kvalita zůstala průměrná

Bezdrátová sluchátka prošly jen dizajnovou změnou. Vylepšení kvality či ergonomie přechod pod módní dům nezahrnoval. Nabízí solidní zvuk a jsou pohodlné, nicméně tyto vlastnosti měly i za třetinovou cenu. Bonus navíc je epesní krabička, ve které jsou sluchátka uložená, a objektivně musíme říct, že zaujme na první pohled.

Barvy, barvy, barvičky

Luis Vuitton se rozhodl, že jejich sluchátkám budou nejlépe slušet tři barevné variace. Nesmí chybět minimalistická bílá pro nenáročné. Další kombinace pak nabízí červený a černý model s modrým a oranžovým logem. Není zatím jasné, kdy se objeví v nabídce. Určitě se ale najde dost zákazníků hladových po dalším legendárním logu „LV“ ve své sbírce a přemrštěná cena je zcela jistě neodradí.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments