blank

Jak se v domácnosti zabavit? Pomůže mobil, počítač, televize, nebo i hudební přehrávač. A toto všechno může být spojeno s jedním zařízením, kterým je bezdrátový reproduktor. Dnes velmi populární součást domácnosti. Jak vypadá a co nabídne? Možností je celá řada. První výhodou je propojení pomocí Bluetooth, nebo i NFC. Tedy zcela bez kabelů.

Skvělý designový doplněk

Poslední roky se výrobci snaží nejenom o to, aby jejich bezdrátové reproduktory zaujaly kvalitou zvuku, ale snaží se i o to, aby dokázaly zaujmout také svým vzhledem. Mnoho z nich tak nadchne hlavně tím, že mohou vypadat jako stylové doplňky do domácnosti. Mají neobvyklé tvary, mohou být vyrobeny z různých materiálů a nechybí ani unikáty spojené třeba s využitím různých pestrých barev.

Nejenom pro domácnost

Kdo chce bezdrátový reproduktor využívat hlavně ve své domácnosti, ten za tímto účelem zvol buď designově vyladěnou variantu, nebo model připomínající klasický soundbar. To ale není jediná možnost využití. Nezapomínejme ani na outdoor provedení bezdrátových reproduktorů. Ty dokážou díky integrované baterii hrát i dlouhé hodiny, stejně jako jim nemusí vadit nešetrné zacházení, nebo třeba lehký déšť.

Mají špičkové zvukové vlastnosti

Mnohdy je až překvapením, jak kvalitního zvuku dokážou dosáhnout. Ty nejlepší nabídnou dobrou impedanci, frekvenční rozsah, stejně jako citlivost. Nechybí ale ani různé technologie podporující basy, nebo zajišťující schopnost napodobit 3D zvukový dojem. Nadneseně řečeno se dá říci, že kvalitní bezdrátový reproduktor může celkem dobře nahradit i klasickou hi-fi soustavu.

Řada moderních funkcí

V rámci domácnosti může přijít i celá řada moderních, doslova inovativních funkcí. Je to třeba unikátní ovládání hlasem, možnost využít internetová rádia nebo jiné hudební služby, stejně jako nechybí možnost využívat různých hlasových asistentů, jako je třeba známá Siri.

Více článků najdete na chlapsky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

seven + sixteen =