blank

Mladá slovenská biatlonistka Terézia Poliaková se v těchto dnech potýká s velmi nemilou odezvou svých fanoušků. Ti si ji vzali na mušku poté, co nezvládla štafetu v německém Oberhofu.

Nepřesná muška

Terézia Poliaková si nedokázala poradit se střelbou ve stoje a terč minula celkem pětkrát. To jí přineslo dva trestní okruhy a propad o sedm míst, z 6. putovala až na 13. místo, což byla pro slovenskou štafetu velká komplikace a pro fanoušky evidentně nepřijatelná situace.

Raketa Kuzminová jako záchrana

Slovákům zachraňovala čest finišmanka Anastasia Kuzminová, která svým výborným výkonem dokázala dotáhnout štafetu zpátky na přední místa. Nicméně velký šrám na sportovním triku její kolegyně fanoušky rozezlil. Poliaková uvedla, že není příjemné, když jí chodí nadávky do zpráv a po závodě jí to dost položilo.

Zvažuje konec

Poliaková se terčem kritiky nestala poprvé. Už v prosinci se na její adresu snesly výtky fanoušků, když v závodech v Rakousku připravila Slovenky o 20 vteřinový náskok a z prvního místa klesla až na místo 13. Teď se vlna kritiky zvedla opět a nebyla o nic víc příjemná, 29 letou Poliakovou psychicky rozložila natolik, že uvažuje o tom, že s biatlonovou štafetou v rámci Světového poháru skončí definitivně.

Kuzminová kolegyni hájí, přidal se i trenér

Velmi kolegiálně se  nejlepší slovenská biatlonista současnosti Anastazia Kuzminová, která se mladší kolegyně zastala. Na sociálních sítích jí vyjádřila podporu, připadalo se pak i několik fanoušků. Velmi zásadní prohlášení však udělal trenér slovenské biatlonové štafety Daniel Kuzmin. Ten prohlásil, že pokud budou útoky na biatlonisty, kterým se právě nedaří pokračovat a budou osočování takovým způsobem jako v případě Poliakové, neuvidí fanoušci slovenskou štafetu na startu vůbec.

Více článků najdete na chlapsky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × 2 =