blank

Pryč jsou ty doby, kdy se pánové oblékali tak nějak podle toho, co zrovna vytáhli ze skříně. Zejména městský styl oblékání dnes vyžaduje, aby to slušelo také pánům. Nepochybně to může být spojeno rovněž s vaším zaměstnání a místy, kde se pohybujete. V řadě zaměstnání musíte být patřičně oblečení, stejně jako mnoho společenských událostí si žádá určitý dress code. Existuje řada univerzálních prvků oblečení a doplňků, které využijete při mnoha příležitostech.

Elegantní vzhled pánské košile oceníte při mnoha příležitostech

V šatníku Žádného muže by rozhodně neměla chybět elegantní pánská košile. Využijete ji už při běžném nošení, pokud nechcete vyrazit úplně obyčejně v tričku. Zkrátka když chcete svůj vzhled ladit do elegantnějšího stylu. Samozřejmě se hodí ale také pro zvláštní příležitosti, kdy ji můžete doplnit kravatou. Stylové pánské košile existují v mnoha provedeních, přičemž prakticky není typ postavy, na kterou byste kvalitní košili nesehnali. Pro štíhlé muže je populární vypasovaný slim fit střih, ale jsou tady samozřejmě také klasické střihy, které vyhoví více typům postav.

Moderní a praktická společnice

Další neméně důležitou nezbytností vašeho šatníku je rozhodně pánská taška, která patří ke každému modernímu muži. Velice populární jsou bezpochyby pánské tašky přes rameno, které jsou velmi praktické a můžete je nosit běžně jen tak ven, ale klidně také do zaměstnání. Mezi nejoblíbenější materiály patří:

  • Kůže
  • Eko kůže
  • Nylon

V čem vlastně tkví praktičnost tohoto typu panského doplňku? Je to zejména nepřeberné množství tvarů a velikostí. Můžete zvolit také orientaci na výšku nebo na šířku. Rozhodně se vždy hodí, že tento typ tašky nemusíte nosit pouze přes rameno na boku, ale můžete ji přetočit a nosit také na zádech nebo si ji otočit na břicho a cokoliv v ní najít, aniž byste ji museli sundávat.

………………………… komerční článek ……………………………….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 1 =