Zdroj obrázku: Ildi Papp / Shutterstock.com

Mnoho mužů hledá bezpečné prostředky na potíže s erekcí. Rozhodně není důvod se tomu vysmívat, protože se jedná samozřejmě o kvalitu sexuálního života, ale také může jít o poruchu cévní výstelky, což je známá předzvěst srdečně-cévní nemoci. Namísto různých léků je ale daleko lepší vsadit na přírodní prostředky s ověřenou účinností. Které to jsou a jak vám to pomůže?

L-Arginine

Tato aminokyselina má velkou roli při prožívání stresu nebo traumatu, protože tehdy ji organismus nedokáže sám produkovat. Dokáže zlepšit průchodnost cév, což může mít pozitivní vliv na celkové zdraví, ale také sílu a trvalost erekce.

Pyknogenol

Tato látka se vyrábí z kůry přímořské francouzské borovice. Je známé, že má rozsáhlé příznivé účinky a dokáže řešit až 80 různých potíží. U erektilní dysfunkce pomáhá k rozšíření vlivů l-argininu, takže se jedná o skvělou kombinaci.

Ženšen

Tato rostlina se užívá tisíce let na zvýšení odolnosti a dlouhý život. Zlepšuje celkový zdravotní stav, ale má pozitivní vliv také na erektilní dysfunkce.

Maca

Hlízy macy jsou pro domorodé obyvatele nejen běžnou potravinou, ale také léčivým přípravkem. Oblíbená maca podporuje libido, ale přispívá také k plodnosti u mužů i u žen.

Šafrán

Posvátné koření známé z arabské i středomořské kuchyně pomůže při potížích s erekcí jako máloco jiného. Postačí si dopřát okolo 200 mg šafránu denně. Díky tomu se zvýší četnost i trvání erekce.

Kotvičník zemní

Jedná se o velmi účinnou bylinku, která podporuje normální funkci močové soustavy. Výjimečný kotvičník zemní ale také zlepšuje náladu, má povzbuzující účinky a zajišťuje větší chuť na sexuální aktivity. U žen řeší i problémy s neplodností a menstruací.

Zelený čaj

Může pomáhat hlavně tak, že snižuje aterosklerotickou progresi nemoci. To se mimo jiné projeví i zlepšením erekce, protože když je srdce v lepší kondici, tak i erekce funguje lépe a spolehlivěji.

———Komerční článek———-

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments