Zdroj foto: envato

Je to takové malé chlapské království. Místo, kde může být muž sám sebou. Ne, nejde tu jen o nějaké to domácí kutilství, ale také o příležitost k pořádnému relaxu a načerpání nové energie. I proto by měla být dílna místem, které nám bude přinášet radost.

A to není dost dobře možné, pokud se neustále potýkáte s nevyhovujícím vybavením, případně pořád dokola zakopáváte o rozházené věci. Takže ať už své chlapské království zařizujete nově nebo hledáte způsoby, jak vylepšit to stávající, máme pro vás pár šikovných tipů.

Šroubovák, který neklouže

Nezáleží na tom, jak moc se při práci zapotíte. Šroubováky s protiskluzovou úpravou vám z ruky nevyklouznou ani při tom největším zápřahu. Potřebovat budete nejméně čtyři kusy – jeden velký plochý a nejméně tři různě velké křížové.

Na drobnější práce se hodí sada minišroubováků. A pokud to s kutilstvím myslíte skutečně vážně a přitom nemáte místa nazbyt, vsaďte na šikovný ráčnový šroubovák s bity a nástavci. Pro neznalé – na račnu jednoduše nasadíte nástavec, který právě potřebujete. Nic se v ruce neprotáčí a můžete si tak dovolit i pořádně zabrat. Jde o podobný princip jako bity u vrtačky.

Zdroj foto: envato

Kladivo, metr a… kleště

Je určitě fajn mít čím přibít hřebík a pořádně si naměřit poličku (tady se mimochodem bude určitě hodit i vodováha). Ale sekundovat by jim měly určitě ještě kleště. A to nejenom jedny. Štípačky (štípací kleště) se zakulacenými čelistmi vám pomohou vytáhnout hřebík, přeštípnout silnější drát apod. A kombinačky vám k tomu nabídnou i šikovné drážky pro opravdu pevné uchopení. Pořiďte si proto oba druhy tohoto nářadí a v různé velikosti. Pro jistotu.

Všechno to pěkně uložit…

Možná máte dojem, že vaše drahé polovičky o vaše kutilské snahy příliš pozitivní zájem nejeví. Obvykle jde však o mylný dojem, vyvolaný docela jiným momentem. Ženy zkrátka nemají rády, když se jim doma pořád něco někde válí. A co vy? Také máte rádi ve věcech pořádek a rozčiluje vás neustálé hledání toho správného vrutu, spojené s nezbytným odbíhání do dílny? Vyřešte to obojí naráz díky šikovnému pomocníkovi. Máme na mysli dílenský vozík, podle potřeby vybavený ještě menšími krabičkami pro uskladnění drobností. Přivezete si ho přímo na místo, kde právě kutíte a stejně rychle ho zase uklidíte do dílny. Ty nejzákladnější modely seženete za pár tisíc, ovšem poskytnutý komfort je nesrovnatelný.

Vyberte si ten svůj třeba v e-shopu Ynářadí.cz. Získáte zboží výhradně z české distribuce (tzv. s kvalitním záručním i pozáručním servisem), a to navíc za příjemné ceny.

—————–Komerční článek—————–

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments