Vánoce se pomalu ale jisto blíží. Z výloh obchodů už na nás odevšud útočí vánoční kampaně a stejně je tomu i v televizi. Vánoční reklamy, kam se podíváš. Nabízí spoustu tipů na dárky, ale jak se v tom všem vyznat a jak pro svoji drahou polovičku vybrat ten nejvhodnější dárek.

Nebojte se, ani ženskému oku určitě neuniklo, že Vánoce jsou za rohem, a tak mnohé z žen, některé nevědomky a jiné cíleně poukazují na tamo nebo ono, co se jim líbí, nebo co by si přály. Stačí jenom chodit s otevřenýma očima a naslouchat. Je jen velmi málo takových, které na rovinu řeknou, co by chtěli pod stromeček a v takovém případě se to zas až tolik nepočítá. Mnohem větší radost jim uděláte, když je překvapíte. Ne však kosmetickou kazetou koupenou v parfumerii na poslední chvíli. Dopřejte si čas na výběr toho správného dárku.

Příslib dárku

V posledních letech se rozmohl trend darování voucherů. Je to jakýsi příslib dárku, nebo zážitku. V případě, že je vaše partnerka dobrodružně založena, je možné ji darovat třeba adrenalinové dobrodružství- jako třeba let balónem, tandemový seskok, nebo pro milovnici detektivek návštěvu escape room. Ty romantičtěji založené zas potěší víkendový wellness pobyt. V podobě voucheru lze už dnes darovat prakticky cokoliv. Dárkový poukaz je vhodný i v případě, když si svoji volbou dárku nejste jistý. Víte třeba, že má ráda určitý obchod, nebo knihkupectví, ale nejste si jist, co byste tam pro ni vybral… prostě ji dejte dárkový poukaz do tohoto krámku a výběr pak nechte na ni. Obrovskou radost ji totiž udělá už samotní fakt, že znáte její preference a víte, kde ráda nakupuje a co oblibuje.

Šperkem nic nepokazíte

Dalším dárkem, který cekem určitě neurazí žádnou ženu, je šperk. Tady ale už je vhodné svou partnerku znát natolik, že ji umíte dokonale vybrat. Jsou ženy, které preferují výrazné provokativní šperky a pak takové ty minimalistky, kterým jde především o to, že když už šperk, tak raději něco decentního. Při dlouhodobých vztazích jsou Vánoce zároveň očekáváním jednoho konkrétního druhu šperku, a tím je zásnubní prsten. Tak pokud už nějakou dobu uvažujete nad takovýmto závažným životním rozhodnutím, Vánoce jsou ideální doba. Mají v sobě takový to speciální kouzlo, které tomu celému dodá to správné koření.

Mezi oblíbené dárky, které ženy často a rady dostávají pod stromeček, rovněž patří i spodní prádlo, knihy, parfémy, a ty pragmatické, většinou už vdané, ženy nepohrdnou ani šikovným pomocníkem do kuchyně, jako je třeba kuchyňský robot.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments