blank

Došel vám toner a vy musíte vybrat nový? Dnes už to není nic složitého, jelikož nemusíte do obchodů, ale vše vyberete jednoduše online. Celkem jasné je i to, že při svém nákupu budete chtít ušetřit. Jak na to? To vám poradíme. Není to zase až tak nic těžkého.

Hleďte na výrobce

Tonery se dnes dělí do dvou hlavních kategorií. Podle toho, kdo je vyrábí. Když hledáte například tonery Canon, může je vyrábět jak tato zmíněná firma, tak i jakýkoliv jiný výrobce. V tomto pohledu platí, že originály jsou vždy dražší než alternativy. Pokud chcete ušetřit, jeví se ideální druhá cesta, která je mnohdy označovaná jako náplně alternativní, nebo kompatibilní. Obvykle se není třeba obávat kvality tisku, jelikož ta je na vysoké úrovni.

Zajímejte se o kapacitu

Další věc, o kterou se při výběru náplní do tiskáren zajímat, je jejich kapacita. Ta dokáže ovlivnit hned několik věcí. Jaké to jsou? Primárně tato trojice:

  • Délka výdrže
  • Náklady na jednu stránku
  • Počet vytištěných stránek

Pokud chcete na náplních ušetřit a tisknete pravidelně, je rozhodně na místě sáhnou po náplni s co největší kapacitou. I když se na první pohled nemusí jevit jako levné tonery, vás by měla zajímat výsledná cena za jednu vytištěnou stránku. I když se na první pohled jeví jako dražší, v konečném důsledku vás vyjdou podstatně levněji.

Nakupujte ve správných obchodech

Platí to u každého zboží a náplně do tiskáren nejsou absolutně žádnou výjimkou. Stejné zboží se napříč internetovými i kamennými obchody může prodávat za různé ceny. Váš cíl by měl být v tomto případě zcela jasný. Podívejte se na jednotlivé obchody a vyberte takový, který vám přijde svou cenou nejzajímavější. Protože se ceny mohou lišit klidně i o desítky procent, lze mluvit o úsporách v řádech desítek, ale klidně i stovek korun. A to už jsou nezanedbatelné částky, které lze využít na něco dalšího.

…………………………………………….. komerční článek …………………………………………

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 + 16 =