blank

Nejprve gratulujeme k úspěchu! Pokud jste si dohodli i druhém rande, zdá se, že první schůzka proběhla dobře a vy jste udělali dojem. Teď to jen nepokazit. Právě na druhé schůzce se totiž často láme chleba. Úvodní konverzační témata jsou již probraná a je načase začít se bavit i o hlubších věcech. A hlavně, pokud i po druhé schůzce bude zájem setkávat se dál, je už dobrá šance, že nepůjde jen o krátkou a přechodnou známost. Poradíme vám pár tipů, jak na druhém rande zaujmout ještě více než na tom prvním.

Proberte šatník a vyberte něco neotřelého

Pokud jste se snažili na prvním rande spíše splynout s davem a veškeré módní výstřelky jste raději nechali doma, na druhé rande je načase se trochu odvázat. Ženy milují muže se stylem a zajímavá barva košile nebo nezvyklý doplněk může upoutat její pozornost. A nezapomeňte na nějakou příjemnou chlapskou vůni, ta zaboduje vždycky.

Přibližte se, ale netlačte na pilu

Rozloučili jste se minule polibkem? Výborně! Na druhém rande je možné jít zase o krok dál. Ale opatrně a zlehka. Využijte doutnající vášně a povzbuďte ji letmými dotyky nebo objímáním. Přijít na řadu může i vášnivým polibek, ale dejte ženě čas, aby vás k takovému kroku sama vyzvala. Jinak to můžete uspěchat, a navíc navodit dojem, že vám skutečně jde jen o to jedno.

Kdo bude platit

Kolem placení dnes vzniká řada nedorozumění a jen těžko se odhaduje, jak to vlastně ženy chtějí. Zatímco dříve bylo normální, že muž za ženu zaplatil celou útratu, dnes to některé dámy může dokonce urazit. Z prvního rande už asi tušíte, jak se k těmto záležitostem staví vaše vyvolená. Pokud chtěla platit i minule, nebo dokonce skutečně zaplatila, pak je asi namístě očekávat podobný scénář i nyní. Některé ženy tak chtějí dát najevo svou samostatnost. Buďte ale připraven zaplatit i za oba. Zvlášť tehdy, pokud jste program vybírali vy, a jedná se třeba i o něco dražšího. Zaplatit za dámu je stále projevem gentlemanství a dobrého vychování.

Více článků najdete na chlapsky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 2 =