V tomhle roce si milovníci filmových, či komiksových superhrdinů přijdou opět na svoje. Přichází filmové premiéry. Kromě tradičních hollywoodských hráčů Marvell a DC se objeví i produkce méně zvučných filmových studií.

Dvojnásobný příděl

Marvel nabídne opět tři filmové premiéry, stejně jako DC a Fox doplní tuhle trojici o poslední dva X-Meny. O přízeň diváků s nimi bude soupeřit i několik méně známých komiksových společností a své superhrdiny pošle do první linie také Shyamalan. Diváky tak čeká jedenáct komiksů a zatím není vyloučeno, že je doplní nějaký animovaný příběh. Oproti loňsku nás tedy čeká dvojnásobný počet oblíbených filmů.

Glass

Superhrdinský svět M. Night Shyamalana známe ze snímku Umbreakable (Vyvolený) a z jeho pokračování, filmu Split (Rozpoltený). Letos přichází Glass, ve kterém se oba titulní hrdinové spojí.

Hellboy

Ďábelský komiksový hrdina je zpátky s novou tváří. David Harrbour, herec známý ze seriálu Stranger Things si střihne hrdinu od společnosti Dark Horse Comics.

Dark Phoenix

Závěr trilógie X-Men. Poslední díl přichází s adaptací jednoho z najpopulárnějších Marvelovských příběhů a to v réžii Simona Kinberga.

Captain Marvel

Jedna z nejsilnějších Marvel postav. Oscarová Brie Larson na sebe natáhla ikonický kostým, a zda bude právě ona nejsilnější zbraní proti Thanosovi, to se uvidí.

Shazam!

Vtipný, ale zároveň epický superhrdina. Shazam! bude prvním krokem v sérii, ve které se později představí také Black Adam (Dwayne Johnson).

Avengers vol. 4 (zatím bez názvu)

Zvrátí pozůstalí hrdinové osud předešlého filmu? Dozvíme se v nejdražší a největší komiksovce všech dob.

Spider-man! Far from home

Pavoučí hrdina Tom Holland opět ve své největší roli!

New Mutants

Film by měl nabídnout jedinečné spojení X-Menů a hororu. Jsme zvědaví.

Joker

Aspirant na nejoriginálnější komiksový film, i když by mělo jít o nízkorozpočtový snímek.

Wonder Woman

Nejočekávanější DC projekt. Po veleúspěšném prvním filmu se režisérka Patty Jankins vrací s dalším dobrodružstvím své hrdinky.

Spawn

Datum premiéry není zatím stanoven. Všichni ale doufají, že se zařadí do bohaté komiksové nabídky letošního roku.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments