V tomhle roce si milovníci filmových, či komiksových superhrdinů přijdou opět na svoje. Přichází filmové premiéry. Kromě tradičních hollywoodských hráčů Marvell a DC se objeví i produkce méně zvučných filmových studií.

Dvojnásobný příděl

Marvel nabídne opět tři filmové premiéry, stejně jako DC a Fox doplní tuhle trojici o poslední dva X-Meny. O přízeň diváků s nimi bude soupeřit i několik méně známých komiksových společností a své superhrdiny pošle do první linie také Shyamalan. Diváky tak čeká jedenáct komiksů a zatím není vyloučeno, že je doplní nějaký animovaný příběh. Oproti loňsku nás tedy čeká dvojnásobný počet oblíbených filmů.

Glass

Superhrdinský svět M. Night Shyamalana známe ze snímku Umbreakable (Vyvolený) a z jeho pokračování, filmu Split (Rozpoltený). Letos přichází Glass, ve kterém se oba titulní hrdinové spojí.

Hellboy

Ďábelský komiksový hrdina je zpátky s novou tváří. David Harrbour, herec známý ze seriálu Stranger Things si střihne hrdinu od společnosti Dark Horse Comics.

Dark Phoenix

Závěr trilógie X-Men. Poslední díl přichází s adaptací jednoho z najpopulárnějších Marvelovských příběhů a to v réžii Simona Kinberga.

Captain Marvel

Jedna z nejsilnějších Marvel postav. Oscarová Brie Larson na sebe natáhla ikonický kostým, a zda bude právě ona nejsilnější zbraní proti Thanosovi, to se uvidí.

Shazam!

Vtipný, ale zároveň epický superhrdina. Shazam! bude prvním krokem v sérii, ve které se později představí také Black Adam (Dwayne Johnson).

Avengers vol. 4 (zatím bez názvu)

Zvrátí pozůstalí hrdinové osud předešlého filmu? Dozvíme se v nejdražší a největší komiksovce všech dob.

Spider-man! Far from home

Pavoučí hrdina Tom Holland opět ve své největší roli!

New Mutants

Film by měl nabídnout jedinečné spojení X-Menů a hororu. Jsme zvědaví.

Joker

Aspirant na nejoriginálnější komiksový film, i když by mělo jít o nízkorozpočtový snímek.

Wonder Woman

Nejočekávanější DC projekt. Po veleúspěšném prvním filmu se režisérka Patty Jankins vrací s dalším dobrodružstvím své hrdinky.

Spawn

Datum premiéry není zatím stanoven. Všichni ale doufají, že se zařadí do bohaté komiksové nabídky letošního roku.

Více článků najdete na chlapsky.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na