blank

Milujete filmy a jsou to právě zábavné komedie, na které nedáte dopustit? Potom se nenechte nachytat líbivými popisky filmových studií, ale dejte na skutečná hodnocení, jedině tak se skutečně pobavíme. My jsme pro vás připravili seznam těch nejlepších komedií představených v roce 2018.

Upgrade

Zajímavý komedie, která lehce zasahuje i do žánrů sci-fi, stejně jako do oblasti akčních filmů. Díky tomu vás čeká pořádná nálož napětí i zábavy. A na jaké téma? Moderní svět a stále větší vliv technologií na lidský život. A právě v tomto světě se najdou i lidé, kteří chtějí jít proti proudu a spoléhat se jenom sami na sebe. A přesně takový je i Grey Trace, který však svůj přístup během jedné noci změní.

Deadpool 2

Už v kinech bylo jasné, že se jedná o velmi zajímavý počin, který bude táhnout. A to se na základě přijatých hodnocení také potvrdilo. Deadpool 2 rozhodně patří mezi skvělé komedie roku 2018. Pokud jste neviděli jedničku, je třeba to napravit. Teprve potom se můžete těšit na druhý díl a na opětovný příchod Wade Wilsona alias Deadpoola.

Já, Simon

Lehce drama, trochu romantika, ale hlavně zábava. To přináší film s názvem Já, Simon. Jeho původ je v USA. A téma? Typické problémy mladých teenagerů. I když tady bude problém trošku větší, jelikož nejde o typickou lásku šestnáctiletého mladíka. Proč? Jelikož se mu zase až tak úplně nelíbí dívky. A zkuste v tomto věku někomu přiznat, že jste gay.

Úžasňákovi 2

Nevadí vám animované filmy? Nebo máte děti a chcete je zabavit? A zároveň si užít zábavu před obrazovkou s nimi? Potom vsaďte na Úžasňákovi 2. Jestliže vás brala i jednička, tak dvojka zaručeně nezklame. Pokud se stal pravý opak, dělejte, že jste doporučení na tento film od nás vůbec nedostali. A raději zvolte něco, co není ani animované, ani není prvoplánově určené pro vaše potomky.

Více článků najdete na chlapsky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen − 1 =