Také milujete odreagování spojené s hraním her? Je jedno, jestli dáváte přednost počítači, nebo herní konzoli. V obou případech vás více zajímá hra, kterou si lze vyzkoušet. Rok 2018 rozhodně není u konce a to znamenám že se na řadu unikátních titulů můžete ještě těšit. Jaké herní pecky v následujících týdnech vyjdou? To jsou ony.

Fallout 76

Už samotné téma postapokalyptického světa je velmi lákavé. Druhým lákadlem je fakt, že i předchozí tituly této hry byly velmi dobře hodnoceny. A tak je Fallout 76 velmi očekávanou novinkou. Samozřejmostí má být možnost hraní jako single player, ale i možnost hraní spolu s kamarády a dalšími hráči. A to vše v lokalitě Vault 76. A na kdy je vydání naplánováno? Termín je 14. listopadu 2018.

Battlefield V

Opět jeden ze známých titulů, tentokrát ve svém pátém pokračování. Battlefield V je unikátní v tom, že vás jaké hráče zavede ke svým samotným kořenům, a to do jednoho z největších válečných konfliktů, kterého se jako hráč budete muset účastnit. A to jako vůdce svého týmu, stejně jako osamocený bojovník. A od kdy? Termín vydání je 20. listopadu 2018.

Diablo III

Legenda legend. Především starší hráči pamatují doslova kultovní hru Diablo, která se dočkala dalších sérií a také celé řady datadisků. A rozhodně neztrácí své kouzlo a svou unikátnost. Pokud si chcete Diablo III zahrát, počkejte si do 2. listopadu, kdy hra oficiálně vyjde. Konkrétně máme na mysli datadisky Reaper of Souls a Rise of the Necromancer

Hitman 2

Že tento titul není žádnou novinou? To máte pravdu. My však máme na mysli edici nesoucí označení Hitman 2 – Gold edition. A ta má být skutečně připravena ke koupi v období listopadu. Pro každého milovníka tohoto tichého zabijáka s holou hlavou a typickým čárovým kódem je to doslova povinnost, která mu v jeho sbírce zaručeně nesmí chybět.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments