Tablet nebo mobil je dnes zcela běžným zařízením, které je možné využít také k zábavě. Konkrétně potom k hraní her. Pokud se chcete na cestách dobře pobavit a nemáte ve světě her zkušenosti, zkuste vsadit na nejlepší mobilní hry. Které to jsou?

Monument Valley 2

Tato hra čerpá z minulosti, konkrétně z velmi populární jedničky. Pokud vás zaujala, je celkem jasné, že se bez titulu Monument Valley 2 rozhodně neobejdete. Zaujme dobrá hratelnost, stejně jako doslova nestandardní umělecký dojem. A to jak v podobě grafiky, tak i v podobě hudby. Kdo hledá něco, co je „jiné“, ten zklamán nebude.

PUBG Mobile

Pokud milujete akci, nebudete zklamáni. Tato hra se nejprve objevila na PC, potom se objevila na konzolích a následně je dostupná také pro mobilní zařízení. Pokud milujete napětí bitev a nutnost zabít nepřítele dobře mířenou střelou, je to pro vás ideální volba.

The Room: Old Sins

Zajímavé propojení hned dvou žánrů. Na jedné straně to jsou skládanky a na straně druhé je to horor. Toto když dá dohromady tým zkušených vývojářů, tak vznikne unikátní hra nesoucí název The Room: Old Sins. Pokud se rádi bojíte a také vám nevadí čas od času potrápit svůj mozek, je právě tato hra volbou, se kterou chybu nelze udělat.

Alto’s Odyssey

Nehledáte nic složitého? Potom sáhněte po titulu, která nese název Alto’s Odyssey. Jedná se  skutečně dokonalou oddechovku s velmi povedeným grafickým zpracováním. Vaším hlavním úkolem bude zcela pochopitelně plnění různých připravených úkolů.

Final Fantasy XV: Pocket Edition

Jasná a známá klasika. Že se jedná o velmi populární titul ukazuje nejenom to, že se jedná už o patnáctou řadu hry, ale i to, že lze využít i její mobilní verzi s označením Final Fantasy XV: Pocket Edition. Milovníci RPG akce bez tohoto titulu rozhodně nemohou být. Patříte mezi ně? Pokud ano, je celkem jasné, co si musíte zahrát.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments