Pokud pomineme klasické online hry zdarma, které je možné hrát bez peněz, musíme říci, že možností jak neutrácet je stále více než dost. Ne všechny mají svou kvalitu. Podívejme se na výčet těch her zdarma, které patří k tomu nejlepšímu.

Warframe

Velmi populární a také velmi zajímavá sci-fi akční adventura, jejíž počátky sahají až k toku 2013. Zájem o ni však nijak neutichá a kdo hledá hry zdarma, které budou spojeny s pořádnou akcí, ale i povedenou hratelností nebo grafikou, ten rozhodně nemůže být zklamaný. Právě naopak.

Fortnite: Battle Royale

I tady nesmíme zapomenout na možnost pořádné akce. Titul Fortnite: Battle Royale patří v dnešní době mezi to nejpopulárnější na celém světě, jelikož každý den se připojí miliony hráčů, s cílem zabít nepřítele, stejně jako s cílem nechat své peníze ve své peněžence. Vyzkoušejte a přesvědčte se o kvalitách tohoto titulu.

EVE Online

Toužili jste se někdy podívat do vesmíru? Pokud ano, tak vás tam tento vesmírný simulátor s názvem, EVE Online může vzít. A to pochopitelně opět zdarma. I když se jedná o titul z roku 2003, není důvod se čehokoliv obávat. Stále se na něm pracuje a stále se objevují novinky. A to i v podobě dalších vesmírných lodí.

Crossout

Pokud vás uchvátil film Šílený Max, máte možnost se mu lehce přiblížit a stát se hlavním hrdinou ve hře Crossout. Ta je charakterizována jako MMO v post apokalyptickém světě. Hlavní roli zde hrají vozidla postavená svépomocí, kde se více než na jejich vzhled hledí hlavně na jejich zbraňový arsenál.

World of Tanks

Světově proslulá klasika World of Tanks přišla na svět již v roce 2010 a v té době způsobila doslova revoluci. A to v tom, že šlo o propracovanou hru, kterou mohli zájemci vyzkoušet zcela zdarma. I proto její popularita stále neutichá a proto tento titul nesmí chybět ani v našem přehledu her, za které neutratíte majlant.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments