Vzhled nového mobilního telefonu z dílny Huawei ještě ani nebyl oficiálně představen, v Číně však již odstartovala kampaň vypuštěním oficiálního teaseru. Mimo to se na internetu objevilo také několik fotografií. A po shlédnutí videa a důkladném prohlédnutí fotek můžeme směle usoudit, že se opravdu máme na co těšit.

Co můžeme od nového mobilního telefonu Huawei očekávat?

Huawei Nova 4 vyniká především obrovským 6,41 displejem, který budou obepínat opravdu tenké rámečky, aby rozměry celého telefonu dramaticky nevyskočily z přijatelných hodnot. Řečí čísel se tedy bavíme o 156,47 x 74,8 x 8,2 mm.
Otazník zatím visí nad výběrem na pozici čipsetu. V úvahu totiž přichází jak běžný Kirin 980, tak slabší Kirin 710.

Kapacitu operační paměti bude činit 6 GB.
Telefon má dále vynikat také kvalitní přípravou na umělou inteligenci, která se projeví zejména při zpracování fotografií. Fotoaparát jako takový bude trojoký, což tedy znamená, že jej tvoří tři čočky. Konfigurace byla oznámena 16 + 24 + 16 Mpx.
Záda telefonu budou kromě trojokého fotoaparátu zdobit také LED blesk a čtečka určená ke snímání otisků prstů.
Kapacitu akumulátoru bude tvořit skvělých 3 900 mAh.

Hlavní (a důležitý) otazník visí nad cenou

Čína se tak opět rozhodla plavat proti proudu evropského způsobu představování produktů, která se vždy snaží informace udržet pod pokličkou do poslední chvíle, i když většinou se díky všemožným únikům tato metoda stejně neosvědčí.

Oficiální premiéra mobilního telefonu Huawei Nova 4 je naplánována na příští týden, přesněji 17. prosince. Po tomto datu se nejprve stane dostupným pro domácí, čínský trh.

Téměř poslední nezodpovězenou otázkou, která je však pro mnoho potenciálních zákazníků stěžejní, zůstává cena této nové hračky na poli smarthphonů.
Ovšem ani to už nezůstane tajemstvím dlouhou dobu, stačí si jen pár dní počkat (a doufat).

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments