blank

Husquarna. Pro zkušené jezdce supersportovních strojů je určena tato kráska od Husqarny s označením FS 450. Už brzy se dostane do prodeje model pro rok 2019!

Husquarna FS 450 jako nejlepší model ve své třídě

Supermoto jsou motorky, které není nutné příliš dlouho představovat. Společnost Husqarna láká už nyní své zákazníky na model FS 450, určen pro rok 2019. Tento model je tím nejlepším ve své kategorii, a proto se dočkal speciálních vylepšení. Máme se na co těšit!

Supermoto Husqarna FS 450 je postavena na kompletně přestavěném rámu, který je oproti stávající verzi tužší. Díky uhlíkovým vláknům, která jsou použita v zadním pomocném rámu, zhubla tato kráska o 250 gramů.

Stroj pohání čtyřtaktní jednoválec s objemem 449 ccm. Rozvod SOHC komunikuje s pětistupňovou převodovkou. Motor získal novou hlavu válce, která opět motorce ubrala 500 gramů. Motor tak v současnosti váží 27,3 kilogramů a má výkon 46 kW s 63 koňmi.

Stejně tak jako rám se dočkal úpravy i podvozek. Vepředu je použita robustní vidlice WP AER 48, vzadu je zase centrální tlumicí a pružící jednotka WP DCC. Přední 16,5 palcové kolo s drátěným výpletem brzdí systém Brembo, vzadu je použité kolo o průměru 17 palců.

Konstruktéři naopak ponechali super vychytávku, ovladač na řídítkách, kterým lze upravovat palivové mapy a aktivovat systém Launch Control.

Změna designu je vidět už na první pohled

Ten, kdo miluje supersportovní motorky Husqarna, určitě si všiml moderních designových prvků. Baví nás téměř futuristický design, ve kterém jsou přepracovány všechny plasty se sportovnějším nádechem. Do prodeje se Husqarna FS450 Supermoto dostane už během tohoto července.

Více článků najdete na chlapsky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × one =