Dnes už je auto něčím zcela samozřejmým a většina lidí ho má a také využívá. Jste na tom stejně? Pokud ano, podívejte se na několik tipů, které vám přijdou vhod. Hlavně nyní, s nástupem zimy se tyto věci budou hodit více než kdy jindy. Vesměs se jedná o levné drobnosti, které vám však usnadní život. Co by to mělo být?

Nové potahy

Nechcete si během zimy zašpinit své sedačky? Potom je důležitá jejich ochrana. V tomto případě skvěle pomohou potahy do auta, kterými ochráníte původní sedačku. V zimě doslova nezbytnost, jelikož sněhová břečka, bláto a nečistoty bývají všudypřítomné. Ani nevíte jak a máte je na oblečení. Tak proč vše přenášet zbytečně na své sedadlo? Potahy dnes můžete koupit jak v univerzálních variantách, tak i ve verzích které jsou určené na konkrétní automobil. Stejně tak je možné zvolit z různých barevných provedení. Tím lze esteticky vylepšit interiér vašeho automobilu.

Kupte také poklice

Věříme, že jste zodpovědným řidičem, který jezdí na zimních pneumatikách. Pokud je máte na klasickém plechovém disku, je vhodné pořídit také levné poklice. Mohou stát pár stovek a rozhodně vám přijdou vhod. Opět platí, že zvláště během zimy. Sami se podívejte kolem sebe a uvidíte, kolik řidičů je používá. Proč do nich investovat? Důvodů je několik.

  • Zlepšíte vzhled svého vozu
  • Ochráníte disky před poškozením sněhovými řetězy
  • Eliminujete průnik kamínků k brzdovým kotoučům

Hodit se mohou i gumové koberečky

Dobré je myslet i na to, že během zimy si na botách přinesete mnoho vlhkosti. Ta se následně vpije do textilních koberečků a tím způsobí výrazné zamlžení vašich okének. I tomuto lze snadno udělat přítrž. Stačí si pořídit koberečky gumové. Jakmile na nich bude vrstva vody, jednoduše je vylijete a snadno je necháte také uschnout. Opět jednoduchá a levná věc, která vám během zimy usnadní cestování.

……………………………………………… komerční článek ……………………………………..

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments