I muži chtějí dobře vypadat a být přitažliví. Není to jenom účes, upravení vousy, nebo zajímavý outfit, Vliv má i to, jak vypadají vaše zuby. Jeden úsměv vypoví mnoho. Pokud s nimi nejste spokojeni, je třeba začít s tím něco dělat. Pokud jsou plné kazů a dalších defektů, jsou první kroky jasné. zamiřte ke svému zubnímu lékaři, který se postará o nápravu. Tím veškerá péče v podstatě začíná.

Nezapomínejte na pravidelné čištění

Aby byly vaše zuby dokonalé, nepodceňujte jejich pravidelné čištění. Díky němu z nich mechanicky odstraníte vše, co na nich nemá být. Jedině tak jim můžete dopomoci jak k jejich přirozené barvě, tak i k tomu, že budou zdravé. Prevence je vždy lepší než následná návštěva zubaře. A jaké jsou hlavní povinnosti, které s čištěním zubů souvisí?

  • Čistěte je dvakrát denně, ráno a večer
  • Doba čištění by měla být alespoň 2 minuty
  • Používejte kartáček s měkkými štětinami

Nechte si zuby vybělit

Další náš tip, který povede k dokonalým a krásným zubům se přímo nabízí. Jedná se o bělení. Do dnes poskytují zubařské ordinace i různé salony. Nevýhodou této cesty je to, že je poměrně drahá. Proto je lepší volbou bělit zuby doma. Pomohou vám bělící pásky, které mají hned několik výhod. Snadno se aplikují a používají, jsou pro vaši ústní dutinu bezpečné a skutečně účinkují. Po pár týdnech uvidíte celkem výraznou změnu, která se vám bude líbit. A to vše doslova za pár korun.

Pozor na problémová jídla a nápoje

Jak docílit krásných, zdravých a bílých zubů, to již víte. Aby takové zůstaly, je třeba nejenom pravidelná péče. Dejte si pozor i na některá jídla nebo nápoje. Odstín a zdraví zubů ovlivňuje třeba červené víno, nebo káva. Také pozor na příliš kyselé pokrmy, které mohou naleptávat zubní sklovinu. A že byste měli dát sbohem také cigaretám, stejně jako alkoholickým nápojům, to jistě nemusíme zmiňovat.

……………………………………….. komerční článek ………………………………………….

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments