Zdroj foto: envato

Určitě se vám to už také stalo. Stačí drobná nepozornost a dveře od auta nebo od domu se za vámi nenávratně zavřou. A nemáte-li u sebe klíče, pak jde o překvapení vskutku nemilé.

Pokud bydlíte v „metropoli Moravy“, mohl by se vám hodit šikovný zámečník Brno, který si poradí jak se zámkem u vaší nemovitosti, tak i se zabouchnutým autem. A my navíc známe takového, jenž za vámi přes celé město přijede zdarma.

Zdroj foto: envato

Odemčení zabouchnutých dveří bez jejich poškození

Stačí vsadit na odborníky, jenž najdete na stránkách https://otevrenizamku.cz/Jakékoliv dveře znovu zprovozní, a to zcela bez poškození. Bát se nemusíte o zámek, výplň dveří a samozřejmě ani o nejrůznější elektronické systémy. Nebudete zkrátka a dobře vůbec vědět, že u vás někdo takový byl.

Stačí zavolat a tohle zámečnictví Brno vyšle odborníka až k vám. Neplatíte za dopravu, ale jen za provedený úkon. A můžete se rovněž spolehnout na to, že za vámi přijede opravdu co nejrychleji. Nikdo totiž nechce čekat před zabouchnutými dveřmi dlouhé hodiny, že ano?

Když si zabouchnete klíče v autě

Zajímá vás, jak se liší otevírání aut od běžných zámků na dveřích? Rozdíl je docela podstatný. Většina zámečníků se totiž musí na tento specifický obor „přeškolit“ ze svého původního zaměření. A jde o školení, které je nutné každý rok opakovat.

Vývoj technologií uvnitř automobilů se totiž pohybuje dopředu doslova mílovými kroky a dobří zámečníci mu zkrátka musí stačit. I díky tomu vám zámečníci z Brna dokáží otevřít opravdu každé vozidlo: luxusní Mercedes, Porsche nebo běžnou Škodu, Fiat, Kia, Opel, Seat, Audi, BMW Hyundai, Toyotu, Ford, Hondu, Volkswagen, Peugeot nebo třeba Nissan. A svěřit jim můžete i nákladní auta a dodávky. Opravdu nic tak není problém.

A rada na závěr? Uložte si jejich telefonní číslo do mobilního telefonu. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám bude opravdu dobrý zámečník hodit.

—————-Komerční článek—————–

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments