Ať už na pracovním pohovoru nebo při seznamování s novými lidmi, často padne otázka: „A jaké máte koníčky?“. Nejste sami, kdo v tu chvíli úplně neví, co odpovědět. Chodíte do práce, možná si večer zaskočíte do fitka a o víkendu zajdete na pivo s přáteli. Ale koníčky? To ještě v dnešní době existuje?

Existuje, a hlavně – je to potřeba. Právě v této uspěchané době potřebujeme rozptýlení jako sůl. Chvíli vypnout, zapomenout na starosti a dělat konečně něco, co nás skutečně baví. A pokud vás zrovna teď nic nenapadá, z našeho seznamu dělaného na míru chlapům si vyberete i vy.

Deskovky pro dospělé

Zní to trochu dětinsky? Ale vůbec ne, dnes na trhu existuje široká škála strategických či vědomostní her, které mají s těmi pro děti jen pramálo společného. Navrhněte tuto zábavu svým přátelům nebo si najděte místní skupinku nadšenců.

Sbírejte… cokoliv

Staňte se sběratelem! A není důležité, co bude objektem vašeho zájmu. Třeba fotbalové dresy, pivní podtácky nebo vlastně cokoliv, co vás napadne. Je to běh na dlouhou trať, ale čím víc sběratelských kusů budete mít, tím víc vás to bude bavit, a jednou třeba svou sbírku i zajímavě zpeněžíte.

Uběhněte maraton

Pokud se vám pohyb nepříčí, ale nějak se k němu nemůžete „dokopat“, je stanovení jasného cíle tou největší motivací. Dnes existuje celá řada příruček, které vám s tréninkem pomohou a třeba už za rok můžete probíhat cílovou čárou nějakého závodu.

Absolvujte kurz pro milovníky kávy, whisky či rumu

Cokoliv, co máte rádi, se může stát vaším novým koníčkem. Staňte se expertem na chuť kávy nebo se naučte rozeznávat kvalitní alkohol, od toho méně kvalitního. Zážitkových kurzů tohoto typu je celá řada, stačí si jen vybrat.

Dejte se na tanec

V neposlední řadě pak musíme zmínit i způsob, jak aktivně trávit čas se svou drahou polovičkou. Většina žen po absolvování tanečního kurzu se svým partnerem skrytě touží a když s takovým nápadem přijdete vy sám, budete za hvězdu.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments