Zdroj foto: envato

Jsme to, co jíme – tato stará známá pravda platí u mužů snad ještě více, než  u žen. Jen stěží lze totiž udržovat vitalitu v době plné stresu jenom tím, že si čas od času dopřejeme nějaké to uvolnění nebo pořádnou relaxaci.

Důležité je dbát také na to, z čeho se skládá náš jídelníček. Hledáte například kvalitní protein, který by zvládl regenerovat svaly po náročném zátahu v posilovně, a zároveň regeneroval i organismus, oslabený například nemocí nebo po operaci? Pak zkuste ten konopný.

Výhody konopného proteinu

Když se řekne konopí alias marihuana (Cannabis sativa L.), většinou si jako první vybavíme kanabinoidy jako psychoaktivní THC nebo „neškodné“ CBD. Ale konopná semena jsou také skvělým zdrojem komplexního proteinu, který obsahuje všech 23 aminokyselin a také vzácné proteiny albumin a edestin.

Oproti oblíbenému syrovátkovému proteinu je ten konopný stravitelnější a jako bonus nevyvolává žádné alergie. Dopřát si ho tedy můžete kdykoliv.

Zdroj foto: envato

Synergie konopí a kotvičníku

Pro muže má ovšem zásadní význam ještě jedna bylinka, a tou je kotvičník zemní (Tribulus terrestris), jež se v současnosti často používá v lékařství nebo v doplňcích výživy určených pro sportovce. Jeho úkolem je optimalizace každodenního výkonu, čímž skvěle podporuje působení kanabinoidů z konopí.

Obě bylinky lze užívat například ve formě kapslí nebo jako účinný čaj pro muže. A jaké účinky vám nabídne? Látky v těchto rostlinách mimo jiné:

  • podporují imunitu,
  • příznivě působí i na srdce,
  • poskytnou relaxační účinky,
  • posílí funkci pohlavních orgánů,
  • přispívají k normální funkci močové soustavy
  • a celkově podporují zdraví úst a pokožky.

Užití čaje je snadné. Obvykle ho stačí pít 2x denně – ovšem při postupném nástupu užívání. Zpočátku se tedy například používají jen poloviční dávky nebo se čaj užívá jen jednou denně, přičemž se popíjí delší dobu. Jedině tak organismu maximálně prospěje.

———–Komerční článek————

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments