Zdroj foto: envato

Průkaz vůdce malého plavidla je v posledních letech stále žádanější. A to spolu s tím, jak se rozvíjí nabídka charteru alias pronájmu lodí nejenom u nás, ale zejména v zahraničí. Chcete si také vyrazit na plachetnici, kamkoliv se vám zlíbí nebo povozit přátele na pohodlném člunu?

Kurz Vůdce malého plavidla vám to umožní. Je rozčleněn do několika kategorií, které na sebe mnohdy vzájemně navazují, ovšem ten základní můžete absolvovat kdykoli a kdekoli chcete. Nejsou k němu totiž potřeba praktické zkoušky, stačí se dostatečně dobře naučit teorii.

Zdroj foto: envato

Co můžete řídit?

Na mysli máte kurz s označením M20. Ten vás opravňuje k řízení motorové lodi s délkou 20 metrů, pokud její výkon nepřesáhne 20 kW. Tento kurz VMP můžete klidně zvládnout i doma u počítače. To je velmi cenné zvláště v dnešní době, kdy panuje strach z nákazy na jakýchkoliv veřejných hromadných akcích.

Všechny podklady, nutné pro absolvování testu, dostanete ve formě praktických videí, obsahově totožných s klasickým kurzem. Je tedy jen na vás, kdy a jak se budete chtít s jejich obsahem seznámit a vstřebat potřebné vědomosti. Nejste tak limitováni místem ani časem klasických kurzů.

Jediné, co budete k potřebnému zakončení potřebovat, je zkouška u plavební správy, na kterou se lze zaregistrovat díky jednoduchému formuláři.

Kam si pro kurz VMP zajít?

Dejte přednost odborníkům s dlouholetou praxí, kteří dokáží vše potřebné podat takříkajíc „po lopatě.“ Můžete si vybrat z nabídky dostupných kurzů VMP a následně se pod vedením zkušených odborníků také zdokonalit. Hodila by se vám například zdokonalovací plavba s motorovou lodí nebo třeba kurz sportovního jachtingu?

To vše a ještě něco navíc nabízí Satrapa yachting – a to samozřejmě pod taktovkou skutečných mistrů. Více se dozvíte na stránkách Satrapayachting.cz.

————–Komerční článek————–

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments