Zdroj foto: PRESSLAB / Shutterstock.com

Nezáleží na tom, zda patříte mezi myslivce, nebo zkrátka máte jen vášeň pro pobyt ve volné přírodě, v každém případě je potřeba myslet na kvalitní výbavu. V prvé řadě se jedná o oblečení, které je potřeba brát v přírodě obzvlášť vážně. Překvapit nás totiž může nepřízeň počasí, a to velice snadno. Pokud zvolíme kvalitní oblečení, mělo by nás ochránit proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Určitě ale nezapomínejte ani na další součásti kvalitní myslivecké či outdoorové výbavy. Pojďme si dát některé tipy v rámci našeho článku.

Co by mělo splňovat kvalitní oblečení?

K oblečení je potřeba přistupovat komplexně, protože zde máme celou řadu svršků, které můžeme případně i vrstvit, v závislosti na tom, v jakém ročním období a kam se vyprávíme. V dnešní době můžete dobře koupit myslivecké oblečení také na internetu. Velmi populární jsou samozřejmě nejrůznější druhy praktických bund, které mohou nabídnout zvýšený límec, kapuci a podobně. Tyto jednoduché prvky oblečení se mohou za nepřízně počasí velice rychle ukázat jako naprosto zásadní. Každý milovník venkovních aktivit v přírodě ocení u oblečení:

  • Vysokou odolnost proti vodě a ušpinění
  • Praktické vychytávky

U outdoorového oblečení obecně budete rádi za nejrůznější praktické vychytávky, které zvyšují využitelnost takového oblečení. Zvyšují nejen komfort, ale například bunda může sloužit také k tomu, abychom zde mohli mít uschovány nejrůznější potřebnosti. Základem tak jsou třeba kvalitní kapsy na zipy, které mohou být také zateplené.

Vylepšení pušky

K této zálibě odjakživa patří také zbraně. Pokud máte nějaký svůj oblíbený kousek, můžete jej také vybavit o praktické příslušenství. Pro lepší přesnost vaší střelby můžete například zvolit puškohledy. V tomto sortimentu existuje široký výběr a různé kvalitativní i cenové kategorie. Můžete volit řešení klasické i na obě oči.

——————–Komerční článek——————–

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments