blank
Zdroj foto: VGstockstudio / Shutterstock.com

Pouštíte se doma do nějakých renovací interiéru? V souvislosti s rekonstrukcí domu či bytu, je to poměrně časté. Chceme zkrátka nový a neokoukaný interiér. Pokud vás ale rekonstrukce domu či bytu finančně vyčerpala, můžeme se někdy pokusit oživit, co už máme doma. Vyhodit třeba kvalitní sedačku je totiž přece často škoda.

Kupte látku a výplň přesně na metry

Pokud potřebujete oživit třeba starou sedačku, budete samozřejmě potřebovat látku, ale možná také výplně do sedáků a opěráků. Toto vše je pochopitelně nutné pořídit v rozměru, který potřebujete. Je zbytečné kupovat látku, kterou potom nevyužijete. Můžete takto pořídit například kvalitní filc, který se nabízí v různých barvách. Dalších materiálů je ale celá řada, které se hodí právě na potah či nové čalounění. Vaše nová sedačka tak může vypadat opravdu stylově. Nejčastěji tedy můžete používat takové látky na:

  • Čalounění
  • Dekorace

Nemusí jít totiž vždy přímo pouze o čalounění sedačky, případně potah na sedačku, ale také nejrůznější další dekorace do bytu. To už potom můžete nechat třeba na své kreativní partnerce, která si s tím jistě dokáže vyhrát lépe. Na vás pravděpodobně zůstane v hrubá práce, jako například nařezat molitan pro výplně přesně na metry apod. Také u výplní si můžete vybírat velké množství materiálů, které mají různé tloušťky, podle toho, jak velkou vrstvu potřebujete. Pokud například řešíte čalounění židle, potřebujete zpravidla tenčí vrstvu molitanu, než například na zmiňovanou sedačku.

Další čalounický a kreativní materiál

Skvělé je, že veškeré takové materiály můžete zakoupit jednoduše na internetu. Zde zpravidla dosáhnete také na lepší ceny. E-shopy s tímto vybavením často nabízejí také nejrůznější doplňky, kterými můžete ozvláštnit kreativní tvorbu. Vaše partnerka jistě bude nadšená z možností, které se zde nabízejí.

—————-Komerční článek—————–

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

12 − 5 =