Jste věrné zastánci operačního systému Android a podle toho si také vybíráte svůj mobilní telefon? Pokud ano, jistě kromě operačního systému hledíte také na parametry samotného telefonu. Tedy s ohledem na jeho výkonnostní parametry. Jaké dnes můžeme označit za to nejlepší? Podívejte se společně s námi.

Huawei Mate 20 pro

Značka Huawei jasně ukazuje, jak se může stát z téměř neznámé čínské značky možnost, která se hrdi zařazuje mezi prověřená jména. V tomto případě se řadí dokonce i před ně, jelikož aktuálně se jedná o nejvýkonnější smartphone s Androidem. Máme na mysli verzi, která má operační paměť o velikosti 6 GB a vnitřní úložiště 128 GB. Zaujme však i akumulátor s kapacitou 4200 mAh, 6,4palcový displej s rozlišením 3120 x 1440 px, nebo trojitý fotoaparát Leica.

Asus ROG Phone

Druhé místo může být celkem překvapivé, jelikož se na něm nachází telefon, o kterém se zase až tak často nemluví. Jedná se o model Asus ROG Phone. Ten však ukazuje, že svými parametry také nezklame. A to i proto, že nabídne operační paměť o velikosti 8 GB a vnitřní úložiště dokonce o velikosti 512 GB. Dále zaujme procesor Qualcomm Snapdragon 845 na frekvenci 3 GHz, ale třeba to displej o velikosti 6 palců, který má rozlišení Full HD+.

OnePlus 6

Třetí místo bere ještě další velké neznámá, a to OnePlus 6. Operační paměť RAM o velikosti 8 GB a vnitřní úložiště o velikosti 256 GB však ukazují, že jde také o velmi zajímavý model. Dále zaujme třeba tím, že je vybavený AMOLED displejem, stejně jako zaujme také tím, že disponuje kvalitním duálním fotoaparátem s optickou stabilizací.

Jaké jsou ty další?

Hlavní trojice je za námi. Pokud telefon vybíráte a právě výkon je tím hlavním vodítkem, podívejte se v našem výčtu i na další kandidáty:

  • Mi Black Shasrk
  • Meizu 16th
  • Mi 8
  • Vivo NEX S
  • OPPO Find XC
  • Samsung Note 9
  • Mi MIOX 2S

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments