Ženy o svůj vzhled pečují v průměru asi 5krát více než muži. Své kráse věnují čas i peníze, který si my, muži, často dovolit nemůžeme a ani nechceme. Na styl a upravenost však nemusíte rezignovat. Stačí se vyvarovat několika základních pánských chyb v oblékání a už tak budete vybočovat z průměru. A buďte si jisti, že si toho dámy nejen všimnou, ale i náležitě to ocení.

Ponožky v sandálech

Možná už se vám to zdá jako stará a otřepaná rada, ale je stále zarážející, kolik mužů ji soustavně ignoruje. Ponožky do sandálů rozhodně nepatří a i v létě budete stejně za většího fešáka v pohodlných mokasínech než sportovních sandálech.

Přemíra značek

Značkové oblečení je určitě dobrou volbou, ale pokud vypadáte jako chodící reklama na světové návrháře, pak budete působit nejen poněkud snobsky, ale především trapně. Styl není o značce či ceně oblečení, styl je o schopnosti kombinovat, nebát se nových věcí a hlavně vědět, co vám sluší.

Odrbané a špinavé tenisky

Mnozí muži se nejlépe cítí v polorozpadlých teniskách, které snad vlastní už od dob, kdy ještě chodili na střední. Tímto „trendem“ ale nikoho neohromíte. Pokud máte rádi pohodlí tenisek, kupte si nějaké kvalitní, které vám dlouho vydrží, a hlavně jim v pravý čas nezapomeňte dát sbohem.

Nacpané kapsy

Muži často chápou kapsy jako jediné místo, kam si mohou uložit všechny své nezbytnosti. A tak jsou jejich kapsy nacpané k prasknutí mobilem, peněženkou, klíči, doklady a dalšími věcmi, které by ideálně měly mít své místo v příruční tašce. Napěchované kapsy deformují vaši postavu a ani trochu nepůsobí přitažlivě. Navíc vyvolávají dojem neorganizovaného člověka, který si není schopný obstarat nějaké vhodnější zavazadlo.

Bílé ponožky k obleku

Tisíckrát omílané pravidlo a stále jej mnozí ignorují. Pokud nejste zrovna módní ikona, která to bere jako způsob vyjádření své originality, pak na bílé ponožky zapomeňte. Dají se prominout opravdu jen mladíkovi, který jde poprvé do tanečních.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments