MotoGP Brno – Přijďte se pokochat krásou motocyklů Aprilia a užijte si nejrůznější akce a soutěže na dlouho očekávané Velké ceny v Brně.

Motoristická událost, která bude hostit desátý ročník MotoGP nejvyšší kategorie motocyklových okruhových závodů, proběhne 3 až 5 srpna 2018. Na start se postaví významní jezdci týmu Aprilia Racing.

Pro letošní ročník motocyklů a motocyklových závodů Grand Prix České Republiky 2018 na Masarykově okruhu, si společnost Faber Moto s.r.o., jakožto si výhradní dovozce Aprilie, Moto Guzzi, Piaggio a Vespy, připravila pro své fanoušky různé atraktivní soutěže a akce.

„Závody MotoGP v Brně přitahují každoročně obrovské množství fanoušků a české zastoupení značky Aprilia pro ně letos připravilo řadu atraktivních akcí a soutěží, díky nimž se mohou dostat k závodům co nejblíže, a odvézt si tak z Brna nezapomenutelné zážitky. Do 1. srpna zákazníci značky Aprilia dostanou ke svému novému motocyklu Aprilia VIP Pass s exkluzivním přístupem do paddocku a zázemí našeho týmu během celého závodního víkendu.

Kromě toho jsou všichni fanoušci srdečně zváni na autogramiádu s jezdci týmu Aprilia Racing a na Aprilia Test-Days, testovací jízdy s motocykly Aprilia. V rámci obou akcí bude probíhat slosování o účast v exkluzivním programu Aprilia Racing Experience s nahlédnutím do zákulisí závodního týmu Aprilia.“ říká Laura Marko, marketingová manažerka společnosti Faber Moto.

Probíhat bude autogramiáda

Zkušení jezdci z týmu Moto GP Aprilia Racing Team Gresini, Aleix Espargarò a Scott Redding se budou těšit na setkání se svými fanoušky už 2. srpna 2018 v 18 hodin v prostorách společnosti D MOTO v Popůvkách u Brna. Pro deset vylosovaných fanoušků, je připraveno překvapení v podání programu Aprilia Racing Eperience, kteří po ukončení autogramiády navštíví závodní box Aprilia na závodním okruhu.

Zakoupením motocyklu získáte VIP vstup do zázemí týmu

Zákazníci, kteří si zakoupí motocykl Aprilia, obdrží exklusivní Aprilia VIP Pass, se kterým budou mít přístup do paddocku MotoGP, kde je pohoštění v zázemí týmu Aprilia Racing. Akce se týká modelů Dorsoduro, Tuono V4 RR, Tuono V4 Factory, Aprilia Shiver, RSV4RR a RSV4 RF.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments