blank

Není žádným tajemstvím, že muži v České republice v oblasti módy celkem plavou. Samozřejmě to nelze tvrdit o všech do jednoho, ovšem z průzkumů skutečně vyplývá, že většina z nich do této skupiny opravdu spadá. Spravedlivé je říct, že za to vlastně tak úplně nemohou. Svůj podíl viny na tom do jisté míry nese i předrevoluční doba, která dokázala napáchat škody v mnoha ohledech.

Nicméně je spoustu jednoduchých věcí, na které je třeba si dávat pozor a díky čemuž se snad mínění o mužích začne obracet k lepšímu.

Absence vůně

Zdá se to jako absolutní hloupost, ale spoustu mužů skutečně zapomíná před odchodem do zaměstnání nebo do škol použít deodorant nebo antiperspirant. Nikdo si přece nepřeje budit špatný dojem jenom kvůli tomu, že bakterie vznikající z potu jeho těla jsou cítit na míle daleko.

Doplňky, které k sobě neladí

Zelený pásek a modré boty? Pro mnoho českých mužů absolutně běžná záležitost. Přitom stačí pouze tyto dva doplňky sladit do jedné, nejlépe neutrální barvy (černá, hnědá) a styl je na světě. Důležité je taky volit vzhled pásku podle toho, kolik vám je let. V dětství budete sice králem, pokud se vám kolem pasu potáhne obrovský kovbojský opasek, v dospělosti však již tolik parády neuděláte.
Nejlepší je proto volit jednoduché pásky.

Krátké ponožky jsou špatně

Mezi ponožkami a nohavicí kalhot by nikdy nemělo být možno zahlédnout prostor, kde se nachází holá kůže. Ani při sezení, to totiž znamená jediné – špatně zvolené, krátké ponožky.
Abyste se problému ušetřili, můžete si rovnou zakoupit společenské podkolenky, u kterých se takového prohřešku nebudete muset obávat.

Špinavé boty

Péče o společenské boty je opravdu důležitá. Nikdo se neotočí za mužem, který si vesele kráčí městem ve špinavých, nejlépe ještě bílých botách. Nebo možná otočí, ale jen proto, aby se nad jeho vizáží pohoršil.
Čisté by se ve finále měly udržovat všechny druhy bot, nejenom ty společenské!

Špatná délka kravaty

Kravata by neměl být ani moc dlouhá, ani příliš krátká. To se zejména stává v časech, kdy člověk prochází vývojem a stále ještě roste. Proto se mu nechce investovat peníze každou chvíli do nové kravaty. Pokud ale chcete oslnit, musíte dbát na to, aby vaše kravata dosahovala ke sponě pásku.

Splněním těchto bodů budete na správné cestě za lepším vzhledem!

Více článků najdete na chlapsky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 2 =