blank

Byla doba, kdy i tiskárna byla něčím, co vlastnily pouze větší firmy. Doba však pokročila a dnes už má tiskárnu v podstatě každá domácnost, která potřebuje čas od času něco vytisknout. Ty nejlevnější se dají pořídit i za cenu kolem tisícovky, a tak je jasné, že se mnohým lidem vyplatí. Doba jde ale dopředu stále, a tak si lze do domácnosti pořídit i celou řadu dalších technologických vychytávek, které také stojí na tisku, ale v trochu jiné formě.

Potisknout lze i něco jiného než jenom papír

Začneme zmínkou o tom, že tisknout se dnes už dá i na jiné materiály a na jiné předměty, než je papír. Dříve činnost, kterou nabízely hlavně reklamní agentury je dnes něčím, co zvládne většina lidí hravě doma. Stačí si pořídit termolis na potisk. Zařízení, které rok od roku klesá na ceně, a tak se může jevit jako skvělá volba do kreativní domácnosti. Jedinečná technologie tisku umožní přenést obrázek doslova na cokoliv. Podívejme se konkrétně, co vše se dá potisknout. Může jít například o:

  • Hrnečky a jiné nádobí
  • Dlaždice nebo obklady
  • Kryty na mobilní telefony či tablety

Velkoformátový tisk není žádný problém

Běžná domácí tiskárna dokáže přenést obrázek nebo text na papír o velikosti A4. Opět musíme říci, že na velkoformátový tisk se zaměřovala jenom různá copycentra. I toto je minulostí. Dnes už není problém vytisknout si něco většího také doma. Jak na speciálních tiskárnách, tak i na zařízeních, kterým je plotter.

Ten navíc nemusí být určený nutně jenom k velkoformátovému a také přesnému tisku. Na trhu existují i řezací plottry, které zvládnou to, co byste pomocí běžných nůžek dělali třeba i několik hodin. Takto se potřebný čas jenom zkrátí, ale výrazně se zvýší i přesnost. Další ukázka toho, jaké moderní zařízení do domácností proniká. Zvláště tam, kde je snaha o různé kreativní tvoření a vyrábění zajímavých věcí.

…………………………………………. komerční článek ………………………………………….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen + 12 =