Když poprvé vidíte ženu, díváte se jenom do očí, nebo i jinam? Tuto otázku necháme otevřenou a raději se podíváme na to, čeho si na vás všímá žena. Jsou věci, kterými uděláte dobrý a kterými uděláte naopak velmi špatný dojem. Čeho si ženy všímají? A velmi často jako první?

Ruce

I když se to nezdá, buďte si jisti, že žena si jako první všímá vašich rukou. Proto dbejte na to, aby byly doslova dokonalé. Jedině tak můžete dosáhnout toho, že u konkrétní ženy skutečně vzbudíte určitý zájem. Co by mělo být základem?

  • Ostříhané nehty
  • Upravené nehty
  • Čistota

Dále je důležitý také stisk vaší ruky. Pokud ji neumíte správně podat, ani správně stisknout, a váš pozdrav je takzvaná „leklá ryba“, rozhodně tím nijak nezabodujete.

Boty

Nejsou to jenom ruce. Ženy svým pohledem zamíří i níže. A to poměrně hodně dolů. Až k vašim botám. Že by se měly hodit k vašemu outfitu, to je celkem jasné. Důležité je také to, v jakém jsou stavu. Neměly by být nijak výrazně obnošené, ale hlavně by měly být čisté. Skutečně je pravdou, že si mnoho žen všímá toho, zda má muž čisté obutí. A pokud ano, je doslova ten pravý.

Chování

Je muž pravý gentleman, nebo je spíše hrubián, který se neumí chovat? I to ženy zajímá. Všímá si každého jeho kroku, gesta, ale i slova. Kontroluje jeho chování. Samozřejmě mnoho věcí je odpustitelných, jelikož ne každý je mistr etikety. Příliš neslušné chování je však vstupenkou k nepovedené schůzce. A to už během prvních několika málo minut.

Pohled a naslouchání

Ženy zajímá, zda muž umí naslouchat. Je jasné, že nás něco podobného nijak zvlášť nebaví. Proto doporučíme si něco podobného nacvičit. To, zda skutečně posloucháte nebo nikoliv, celkem jasně prozradí váš pohled. Pozor na to, jak se tváříte, když pokyvujete hlavou. Pokud však patříte do skupiny mužů, kteří naslouchat skutečně umí, potom máte u žen vyhráno.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments