blank

Dobře padnoucí oblek na muži je pro ženu stejně tak přitažlivý jako smyslné ženské spodní prádlo pro muže.

Zeptejte se kterékoliv ženy co je pro ni víc přitažlivé. Muž v dobře padnoucím obleku nebo muž s vyrýsovanými svaly. Většina z nich odpoví, že ideální je kombinace obou, ale pokud si musí vybrat, většinou volí toho „kravaťáka“. Nejde jen o oblečení. Je toho tolik, co o vás napoví správné nebo nesprávné nošení obleku. Jestli je něco, co vám zaručí okamžitou pozornost, když se objevíte někde ve společnosti, je to dobře padnoucí oblek.

Nabízíme vám několik pravidel, které když dodržíte, pomůžou vám zazářit kdykoliv na sebe vezmete oblek.

Ramena obleku by měli obepínat vaše ramena

Oblek by měl vždy perfektně sedět a skutečný test, zda vám sedí, spočívá právě v tom, jak lemuje vaše ramena.

Poslední knoflík nechte vždy otevřený

Poslední- spodní knoflík na obleku slouží pouze estetickým účelům, nikoli praktickým, proto jej nechte vždy otevřený, a to rovněž v případě, že nosíte vestu.

Pokud sedíte, rozepněte si knoflíky

Tohle pravidlo je nutností, pokud nechcete pokazit svoji vizáž a nechcete vypadat jako plněný brambor ve slupce.

Mějte zavřený vrchní knoflík na košili

Když si zkoušíte košili, ujistěte se, že vás vrchní knoflík neškrtí. Pokud ano, vyměňte košili, nebo se třeba uduste (dělám si legraci), ale v žádném případě si jej nenechávejte rozepnutý.

Pokud nosíte tmavý oblek, doporučuje se světlý kapesníček

Nebo opačně. Každopádně je důležité dbát na to, aby byl kapesníček dobře vyžehlený a ne jen tak nějak nedbale zmuchlaný.

Nikdy nenoste sportovní hodinky k obleku

I když dnes už je mixování stylů docela běžné, doporučuje se nosit k obleku elegantní hodinky.

blank

Nepřežeňte to s doplňky

Pokud chcete v obleku vypadat sofistikovaně, pamatujte, že méně je někdy více. Jestli si nejste jistí a neumíte nosit doplňky, nechte prostě oblek dělat svoji práci a neshazujte jej nevhodným použitím doplňků, jako jsou třeba spony na kravaty, brože a podobně. Protože i sebelíp padnoucí oblek může působit jako úplná katastrofa při nevhodném zacházení s doplňky.

Ponožky by měli pokrývat vaše nohy

Do obleku rozhodně patří vyšší ponožky, aby vám nebylo vidět holé kotníky při chůzi, ani když se posedíte. Rovněž dbejte na to, aby vaše ponožky nebyli bílé, pokud tedy zrovna nejste Michael Jackson J

Vázanka

Špička vaší kravaty by měla být těsně nad prackou opasku, její barva by měla být v kontrastu s vaším oblekem a v případě, že se rozhodnete pro sponu na vázanku, ta by nikdy neměla být širší, než vázanka samotná.

Boty

Měli by ladit s barvou pásku. Rozhodně není vhodná kombinace hnědý pásek a černé boty nebo opačně. Boty by měli doplňovat barvu obleku. Vyhněte se přehnanému mixování barev. Obecně platí, že černé boty si můžete vzít k jakékoliv barvě obleku. S hnědými opatrněji. Tmavě hnědé se hodí k tmavě modrému obleku a světle hnědé k šedému a světle modrému obleku.

Více článků najdete na chlapsky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − ten =