Zdroj foto: visualhunt.com

Základ každého pánského šatníku? Perfektně padnoucí džíny. Jen málokterý kousek oblečení vzbuzuje tolik otázek při výběru jako právě džíny. Nosíme je snad úplně všichni a každý z nás má minimálně dva modely připravené k nošení. Najít ale takové džíny, které sedí doslova jako ulité a zároveň se nezačnou rozpadat po pár měsících aktivního nošení je kumšt.

Oblíbené džíny, které vám vydrží roky

Zdroj foto: visualhunt.com

Určitě i vaše šatní skříň ukrývá minimálně jedny či dvoje džíny, po kterých sáhnete, když někam vyrážíte. Pokud se však budeme zabývat čistě kvalitou, tak jste si jisté, že materiál a střih stojí za to? Mnoho lidí totiž dává přednost kvantitě před kvalitou a při výběru nových džínů u nich rozhoduje co možná nejnižší cifra na cedulce. Proč ale utrácet za kvantitu, když si můžete připlatit a získat kvalitu?

I mezi džíny jsou viditelné rozdíly. Některé jsou patrné od pohledu, u jiných musíte trochu pátrat, abyste se dobrali pravdy. Skutečně kvalitní pánské džíny, které vydrží a budou po vašem boku klidně i několik let, za trochu úsilí rozhodně stojí.

Jak na výběr kvalitních džínů

Poznat kvalitní džíny o těch, které nestojí za nic, nemusí být tak těžké, jak se možná na první pohled zdá. V první řadě se zaměřte na materiál. V ideálním případě vybírejte džíny, které jsou vyrobené ze silného denimu, který opravdu něco vydrží.

Co se týče materiálu, jednoznačně vedou džíny vyrobené z bavlny, ke které může být přidán syntetický materiál – bavlna ale vždy musí být převládajícím materiálem (kupříkladu 98 % bavlny ku 2 % elastanu).

Zasloužíte si to nejlepší

Proč se spokojit s málem? I vy si zasloužíte to nejlepší. Do kvalitních džínů ze správného materiálu, které mají kvalitní nýtky i knoflíky, jsou sešité vysokým počtem stehů, díky kterým se okamžitě nerozpadnou ani nezačnou párat, se určitě vyplatí investovat. Již zmíněné pánské džíny Wrangler, za jejichž vznikem stojí pečlivá práce, v mnoha ohledech předčí vaše očekávání.

——————Komerční článek—————–

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments