Zdroj foto: antoniodiaz / Shutterstock.com

V souvislosti s nutností pořídit si registrační pokladnu, je potřeba často řešit celou řadu dalších návazných systémů. Pokud si objednáte komplexní řešení, může vám to usnadnit implementaci. Díky online nákupu navíc ještě můžete ušetřit.

Vsaďte na komplexní řešení

Registrační pokladny běžně zakoupíte už také na internetu. Mezi takové oblíbené řešení patří třeba varianta 3 v 1, která představuje integrovaný platební terminál z možností připojitelných periferií. Tato spolehlivá registrační pokladna umožňuje připojení celé řady zařízení. Typicky se může jednat o:

  • Čtečku čárových kódů
  • Zásuvku pokladny
  • Digitální váhu
  • Externí klávesnici nebo PinPad

Na internet se taková registrační pokladna dnes zpravidla připojuje pomocí klasického ethernet rozhraní, tedy kabelem. Jedná se tedy samozřejmě o řešení, které je ideální k instalaci na jedno místo do provozovny. Výhodou těchto pokladen jsou nízké transakční poplatky, které se vypočítávají z obratu, dále to může být v případě akceptace plateb kartami také internet zdarma nebo možnost si online zobrazit transakce a tržby přes speciální portál. Velkou výhodou těchto registračních pokladen je dnes také aplikace pro mobilní telefon, která vám zjednoduší správu celého systému.

Potřebujete tisknout levně?

V rámci svého podnikání jistě nepotřebujete pouze registrační pokladnu, ale čas od času je potřeba tisknout různé dokumenty, případně faktury pro klienty apod. V takovém případě se vám může hodit levný tisk, který dnes vůbec není žádným problémem. Je tomu tak zejména díky náplním do tiskáren od alternativních výrobců. Mohou to být třeba cartridge Samsung do těchto tiskáren, případně náplně do tiskárny libovolného jiného výrobce. Pokud teprve tiskárnu vybíráte, je vhodné volit takovou, která akceptuje alternativní náplně v rozumných cenových relacích. Můžete tisknout i za pětinu ceny originálu.

—————Komerční článek—————

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments