Primárně sice slouží mužům zákona nebo profesionálním záchranářům, ale žádný zákon nezakazuje jejich využití ani pro turisty tělem i duší nebo vášnivé sportovce. Právě proto, že jsou určeny do prostředí, v němž se nesmí udělat chyba, můžete se na ně spolehnout v každé situaci. Posvítí vám i během silné mlhy, nebude jim vadit déšť, mráz, vítr nebo třeba pád z výšky na zem. Tohle totiž nejsou jen nějaké obyčejné svítilny, naopak – investice se vám vrátí při každé outdoorové aktivitě, co jste si naplánovali na letošní dovolenou.

Cyklistický výlet nebo třeba tradiční víkendové rybaření

Jste zvyklí jezdit s partou přátel na ryby nebo si dáváte každou sobotu třicet kilometrů v sedle horského kola, abyste se udrželi v kondici? V každém případě se vám může hodit policejní baterka, kterou budete mít s sebou v batohu. Toto malé, a přesto velice výkonné zařízení je určené třeba i pro vodáky nebo na dětské letní tábory, zkrátka všude tam, kde je potřeba co nejlepší možné osvětlení. Předností je i výborný dosvit, uvidíte bez problémů i na 200 metrů daleko v závislosti na aktuálních světelných podmínkách. Hodiny a hodiny kvalitního svícení, díky němuž nesejdete z cesty a dojdete včas do tábora nebo tam, kde si můžete postavit stan. Nebo půjdete jen na procházku s pejskem na vaši velkou zahradu?

Dejte si svítilnu za opasek a vyrazte prostě kamkoliv

Díky kvalitní ruční svítilně se nikdy a nikde neztratíte. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost zaručují, že si ji můžete vzít všude s sebou, nejde o nějaké těžké zavazadlo a je také okamžitě připravená pomoci. Po setmění je třeba mít po ruce zdroj světla, ať už se vydáte jen kousek od domu nebo na nějakou dobrodružnou výpravu. Stačí jen pár hodin nabíjení a svítilna je připravena klidně na celodenní horskou túru. Tak zbývá jen popřát – šťastnou cestu!

Další kvalitní elektroniku můžete zakoupit na eshopu cel-tec.cz

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments