Zdroj foto: Patrick Daxenbichler / Shutterstock.com

Jestliže jste v rámci aktuálních opatření v souvislosti s pandemií koronaviru také zůstali trčet doma na home office, možná nyní musíte častěji používat také domácí tiskárnu. A jistě jste si už všimli, že náplně do tiskáren nejsou zrovna úplně zadarmo. V některých případech je jejich cena prakticky až kuriózní, vzhledem k pořizovací ceně tiskárny. Co naplat, výrobci zkrátka na spotřebním materiálu vydělávají. Není však nutné se tomu podřídit, protože řešením jsou alternativy takových náplní.

Tisk za hubičku

Levný tisk vám zajistí právě alternativní produkce, díky čemuž můžete získat toner stejných kvalit, který však bude typicky za zlomkovou cenu originálu. Dostanete se tak cenově tam, kde by tak zhruba mohly být reálné ceny takových produktů. Příkladem může být třeba toner CE285A černý, který je určen pro řadu tiskáren HP. Tento konkrétní toner je kompatibilní především s multifunkčními stroji od tohoto výrobce, které se často v kancelářích používají. Náplň je kompatibilní s větším množstvím modelů laserových tiskáren. Pokud chcete vědět, zda pasuje právě do vaší tiskárny, je potřeba:

  • Zjistit přesné označení modelu vaší tiskárny
  • Vyhledat kompatibilní toner na webu

Snadná identifikace kompatibilního toneru

Existují specializované e-shopy, které vám nabídnou kvalitní náplně pro nejrůznější tiskárny. Právě zde také zjistíte, s jakými všemi modely je konkrétní náplň kompatibilní. Pokud tedy budete mít zájem o výše zmíněný toner, nebo třeba o toner Q2612A černý, který je rovněž do tiskáren HP, ale zase pro jiné modely, vše velmi snadno najdete. Jak již bylo zmíněno, není zde vůbec potřeba se obávat o kvalitu takových náplní, protože splňují veškeré mezinárodní standardy. Pro tisk běžný dokumentů tak rozhodně není potřeba platit více, než je nutné. A určitě pak není potřeba platit násobky cen alternativních tonerů.

——————–Komerční článek——————

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments