Prémiová kvalita, důmyslné funkce, ergonomie a originální design

Malmo, Sweden/Praha – 2. prosince 2019 – Nový střešní box Thule Vector nabízí skvělý výkon, prémiové vlastnosti, důmyslné funkce a osobitý vzhled, díky kterému budete jedineční během svého aktivního života. Thule Vector je střešní box jako žádný jiný, poskytuje bezkonkurenční uživatelský zážitek. Stylový, sportovní a sofistikovaný. Thule Vector určuje nový standard v prémiových střešních boxech a dodává osobitý vzhled každému automobilu. Mezi základní funkce patří: Integrované LED osvětlení, oboustranné otevírání a zavírání, bezpečné zamykání se systémem SlideLock, snadná instalace díky systému PowerClick a pohodlný přístup k uložený předmětům díky ergonomickému designu. Thule Vector se vyrábí ve třech velikostech: Medium, Large a Alpine.

Neobyčejný střešní box

Thule Vector vystupuje z davu díky dokonalému a plynulému spojení víka a dna a také charakteristickou přední nakloněnou hranou. Za vynikající produktový design již box získal dvě prestižní ocenění, „the iF Product Design Award“ a „Red Dot Award“.

Uživatelsky jednoduchý a praktický

Všechny funkce jsou v každé situaci uživatelsky jednoduché, ať už se jedná o montáž samotného boxu, nakládku nebo vykládku vybavení nebo jen hledání potřebných věcí uprostřed noci. Na každém kroku přináší Thule Vector prémiovou funkčnost.

Testováno na hranice možností a ještě dále

Tak jako všechny střešní boxy Thule prošel i Vector intenzivním testováním, jak v reálném živote, tak v našem testovacím centru ve Švédsku, kde jsou naše střešní boxy vystaveny testům v extrémních podmínkách.

Klíčové vlastnosti

  • Elegantní, sportovní design s hladkým spojením víka a dna, který zajistí osobitý vzhled jakémukoli vozidlu
  • Prémiový interiér s integrovaným osvětlením a plstěným dnem pro vyšší ochranu a větší pohodlí
  • Zpevněné víko zaručuje snadné a bezproblémové oboustranné otevírání a zavírání
  • Interiér víka bílé barvy v kombinací s osvětlením LED usnadňuje nakládání a vykládání ve tmě
  • Systém SlideLock se samostatnými funkcemi pro zamykání a odemykání zajišťuje víko na místě a upozorňuje, kdy je box bezpečně uzavřen.
  • Snadné upevnění díky rychloupínacímu systému PowerClick. Integrovaný indikátor momentu utažení cvakne, jakmile je náležitě utažen, a zaručuje tak rychlé a bezpečné upevnění.
  • Plný přístup do kufru s minimálním rizikem kontaktu s nákladním boxem díky jeho předsunuté poloze.
Nacka Basket, Lund, 18 February, 2019 , Sweden. © 2019 Daniel Ahlgren

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. Pod heslem Bring your life, Thule nabízí celosvětově širokou škálu prémiových produktů pro aktivní život a pomáhá přepravit cokoliv potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově. Thule navrhuje a vyrábí střešní nosiče, nosiče kol, nosiče vybavení pro vodní a zimní sporty, střešní boxy, cestovní zavazadla a tašky, fotobatohy, batohy na notebook, turistické batohy a výrobky související s dětmi, jako jsou kočárky, multifunkční sportovní vozíky a cyklosedačky. Tyto produkty jsou prodávány ve více než 140 zemích světa. Thule je největší značkou skupiny Thule Group. www.thule.com

……………………………………. komerční článek …………………………………………………

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments