blank

Velké množství finančních poradců na trhu do značné míry stojí za tím, že řada lidí k nim má nedůvěru. Není se ostatně čemu divit, protože klienti jsou oslovováni nabídkami doslova ze všech stran. Velké množství finančních poradců také znamená, že zdaleka ne každý je kvalitní. O to více si potom potenciální klienti dávají pozor. Patříte mezi finanční poradce a chcete se vymanit z tohoto začarovaného kruhu vzájemné nedůvěry a nízkých provizí? Můžete zkusit opustit klasickou poradenskou společnost a vsadit na něco nového. Co by to mělo být?

Co můžete očekávat od brokerpoolu?

Jakmile už máte v oblasti finančního poradenství něco za sebou, pravděpodobně už vás působení v poradenské společnosti poněkud omezuje. Musíte plnit tabulky a v podstatě také nesete zodpovědnost za průšvihy ostatních. Pokud však zkusíte oslovit brokerpool, bude vás čekat trochu jiný svět. Svět, ve kterém jste sami za sebe a ve kterém jde především o nezávislost. S tím se samozřejmě pojí také vyšší míra zodpovědnosti za svou osobu, ale na druhou stranu si můžete touto cestou:

  • Vybudovat vlastní značku
  • Získat vyšší důvěru klientů
  • Dosáhnou na vyšší provize

Stačí se nebát. Pokud jste cílevědomí a chcete se kariérně posunout, můžete zkusit oslovit některý z brokerpoolů, domluvit si schůzku s některým z místních zástupců a pokud si padnete do noty, jistě vám pomohou se připojit.

Vaše budoucnost je jen vaše

Stále více finančních poradců si uvědomuje, že někdo druhý za ně nic nevybuduje. Také proto se pouštějí do budování vlastního brandu, který jim zároveň pomůže získat vyšší důvěru klientů. Pro klienta totiž už potom nejste pouze bezejmennou duší, za kterou stojí ohromná poradenská společnost, ale opravdovým partnerem, který mu může pomoci vybrat kvalitní finanční produkt. Ostatně jako nezávislý finanční poradce v rámci brokerpoolu můžete nabízet takové produkty, kterým opravdu důvěřujete.

………………………… komerční článek ………………………………..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

thirteen − 6 =