blank

Čeká vás první rande a nevíte, kam vyrazit? Zkuste klasiku, ale i místa poněkud netradiční. Záleží na vás a na zájmech vaší partnerky. Toto jsou osvědčená místa, která volí většina mužů.

Za jídlem a pitím

Jasná klasika, která dominuje. Pokud si skutečně nejste jisti tím, kam partnerku vzít, tímto rozhodně neuděláte chybu. Není to sice možnost příliš nápaditá, ale rozhodně se nejedná o možnost nijak špatnou. Osvědčenými místy jsou:

  • Restaurace
  • Kavárny
  • Bary

Za kulturním zážitkem

Také jedna ze známých klasik, která se hodí, když si příliš nejste jisti tím, co bude partnerku bavit. Pokud hledáte úplnou klasiku, potom zkuste kino. A nejlépe dobrou komedii, kterou se nedá nic zkazit. Mnoho žen však více okouzlíte lepším kulturním zážitkem, kterým je návštěva divadla. Třeba některého ze známých muzikálů. Nijak nezklame ani klasická činohra. Čemu se však raději vyhněte, to je opera nebo balet. To už je kultura pro hodně náročné diváky.

Za sportem

Vaším cílem není partnerku unavit, ale spíše pobavit. Proto volte spíše takové aktivity, které nejsou fyzicky náročné. Co dnes láká? Je to třeba minigolf, nebo také adventure golf. Dobrou volbou může být i populární bruslení na ledu, nebo na umělé ploše. Čemu se naopak vyhněte, to jsou kolektivní sporty, jako třeba bowling. Může se objevit sok, který vám chce dívku přebrat. To stejné platí i restauracích a barech. Vždy je lepší hledat raději soukromí.

Za zvířaty

Každá žena miluje něco roztomilého. A tak není nic jednoduššího, než jí daný zážitek dopřát. Jak? Stačí vyrazit za zvířaty. Ideální se jeví zoologická zahrada, která nemusí být jedinou možností. Můžete zamířit i k různým menším soukromým chovatelům. A jestli chcete u milovnice zvířat skutečně zabodovat, vyrazte do nejbližšího útulku ve dnech, kdy se pořádá venčení pro veřejnost. Vezmete pejska a vyrazíte na procházku do okolní přírody.

Více článků najdete na chlapsky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

five + fifteen =