Vůz, na který se můžete zcela spolehnout, ale u nějž je také na první pohled jasné, že má opravdu vznešený původ. Je žhavou novinkou na trhu a vyhoví i náročným požadavkům moderních řidičů. Mimořádně bezpečná a krásná už zdálky, výborná aerodynamika a palubní počítač s řadou zajímavých funkcí, které pomohou parkovat na milimetr přesně nebo se rozjet do prudkého kopce tak, jak je zrovna třeba. A co dalšího přinášejí konstruktéři nové Škody Scala?

Náhrada za Rapid měla premiéru v Izraeli

Škoda auto Scala se poprvé představila světu v Tel Avivu, kde je samotná značka velmi populární. Jak ukázalo i první testování, pohodlné sedačky a prostorný interiér opravdu potěší, ať už sedíte vepředu nebo vzadu.

Trojúhelníkové světlomety nebo dynamické blinkry a kufr, který po sklopení zadních opěradel nabídne celých 1410 litrů zavazadlového prostoru, to jsou další bonusy z dílny proslulé mladoboleslavské automobilky. V základu to dělá 467 litrů, takže snadno převezete domů i větší nákup, jen mít cit pro efektivní poskládání všech zavazadel. Například právě proti Rapidu více než padesát litrů navíc! Funkce nouzového brždění a detekce chodců je zase praktická ve městě, na přechodech nebo v blízkosti supermarketů, kde je poměrně rušný pohyb.

Útulná kabina je nadějným základem do budoucna

Příjemná pro všechny generace, bezpečná pro rodiny s dětmi. Škoda Scala cena začíná takřka na hranici 400 tisíc korun, což je pro klasický hatchback poměrně zajímavé. Praktický asistent hlídání jízdního pruhu pro klid na cestách a šestnáctipalcová ocelová kola, se kterými naprosto ladně projedete i horším terénem. Více informací o novince letošního roku v podání proslulé automobilky Škoda se dozvíte mimo jiné také na www.auto-poly.cz!

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments