blank

Také milujete sport? Ať už patříte do skupiny fanoušků, kteří vyrážejí do baru, nebo těch co utkání sledují doma, je třeba vědět, jaké důležité sportovní události vás do konce roku ještě čekají. Podívejte se s námi na přehled těch hlavních.

Motorismus

Tady toho bude ještě hodně. A to proto, že se můžete těšit jak na formule, tak se můžete těšit i na motorky. Pokud se jedná  závody Formule 1, tak musíme říci, že poslední závod roku 2018 se jede 25.11. ve Spojených arabských emirátech. Pokud máte naopak raději Moto GP, také musíme říci, že vás čeká poslední závod v listopadu. Konkrétně je to již 18.11. a to v rámci Velké ceny Valencie.

Pokud plánujete vidět některý z motoristických sportů naživo, neuděláte chybu, pokud si do svého kalendáře zapíšete datum 21. 10. To se jede jeden z nejslavnějších závodů, a to Zlatá přilba. Fanoušci jistě velmi dobře vědí, že je tomu v Pardubicích na plochodrážním stadionu.

Tenis

Další z populárních sportů. Ten doporučujeme hlavně v listopadu. A to z důvodu, že se 12.-18. 11. koná takzvaný Turnaj mistrů. Dále nezapomeňte na datum 23.-25. 11., kdy je naplánováno finále Davis Cupu.

Fotbal

Jste velkým milovníkem fotbalu? Pokud ano, tak nezapomínejte třeba na zápasy v rámci Ligy národů UEFA, které se stávají poměrně velkým tahákem. Když u reprezentace ještě zůstaneme, tak nelze zapomínat také na losování kvalifikace pro EURO 2020. Dále nezapomínejte ni na naši nejvyšší tuzemskou fotbalovou ligu, která se hraje až do prosince. Poslední kolo je naplánováno na 15.12.

Lyžování

Pokud patříte mezi milovníky zimních sportů, tak musíme říci, že i tady vás čekají události, které je vhodné si zapsat do kalendáře. Největším tahákem bude jistě SP v biatlonu. Ten začíná v prosinci, a to již 3.12. Postupně bude pokračovat až k vánočnímu termínu. A zde máte možnost vyrazit se podívat i osobně. A to na SP v biatlonu v Novém Městě na Moravě. Zde se závody uskuteční v termínu 17.-23. 12.

Více článků najdete na chlapsky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − seventeen =