Dříve bylo samozřejmé, že kdo chtěl sledovat sport, naladil si ČT2 a později také specializovaný kanál ČT Sport. V obou případech byla velkým plusem nabídka a dále i fakt, že sportovní přenosy bylo možné sledovat zdarma. Nyní však počet přenosů výrazně klesá. Jak tento problém vyřešit?

Placená televize

Právě placené televizní kanály jsou tím místem, kam se dnes vysílání přesouvá. A to z důvodu, že placené televize naši veřejnoprávní jednoduše v právech na přenosy přeplatí. První možností je tedy využít placené nabídky. A to jak v rámci satelitu nebo kabelu, tak se nabízejí také možnosti spojené se sledováním těchto kanálů online.

Bar

Nemusíte být jenom dom. Pokud vás zajímají jenom některé přenosy a placená televize by se vám nevyplatila, tak svou pozornost směřujte k barům, ale také k hospodám. Ty mají nejenom mnohem větší televizi, ale samozřejmě nabídnou i požadovanou programovou nabídku. Navíc zde zažijete mnohem lepší atmosféru, než doma na gauči.

Online streamy

Zde musíme jasně říci, že často nejsou úplně legální. To vás ale jako sledujícího nemusí zajímat, jelikož to je hlavně věc toho, kdo vysílá. Online streamy je možné dohledat a internetu. Problémem může být to, že ne vždy najdete ten pravý. Dle bývá komplikací jak špatná kvalita přenosu, tak i možné výpadky, nebo horší kvalita obrazu. Navíc je nutno podoktnout, že jste často odkázáni jenom na počítač, tablet nebo mobil.

Textový přenos

Na mnoha sportovních webech zcela běžná a vyhledávaná věc. Jedná se však o přenos, kde nevidíte ani obraz, ani neslyšíte zvuk. Jste tak odkázáni na sledujícího, který dané utkání pozoruje a následně vám přepisuje dění na hřišti. Nevýhodou je zde také fakt, že se informaci dovídáte se zpožděním, které může být dokonce i několik desítek vteřin. Vy s napětím očekáváte konec, který však na hřišti již dávno nastal a lidí znají vítěze.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments