Chcete být mužem, který je moderní a který má styl? Pokud ano, je na místě zajímat se také o svět módy a o to, jaká v něm platí pravidla. S tím souvisí i také různé přešlapy, kterých byste se měli vyvarovat. O jaké se jedná? Podívejte se.

Ponožky v sandálech

Ano, jsou celkem pohodlné, ale to není vše. Tato móda zkrátka a jednoduše vypadá šíleně. Pokud nechcete být označováni za typického buranského Čecha, tak budete muset vyrazit buď na boso, nebo se neobejdete bez pevné obuvi, do kterých si ponožky vzít můžete. Sandály a ponožky k sobě jednoduše nepatří. Tečka. A to ani ne dovolené, kde vás sice nikdo nezná, ale už z dálky bude vědět, z jaké konkrétní země jste.

Outdoor oblečení do města

Tento trend je známý po několik posledních let, kdy se outdoor oblečení začalo stále více dostávat mezi veřejnost, která začala milovat túry a pobyty v přírodě. Zde zaujmou kvalitativní i funkční vlastnosti daného oblečení. Je však charakteristické i svým vzhledem. Pokud přes město jenom neprojíždíte nebo nepřecházíte, tak si něco takového na sebe vůbec neberte. A už vůbec ne do práce, na pivo s přáteli, nebo snad na schůzku.

Tílka

Jejich popularita začala stoupat hlavně v devadesátkách, kdy šlo doslova o módní trend. Potom vlna utichla a zdálo se, že tílka jsou minulostí. Bohužel se to nestalo, jelikož trend hip-hopu a rapu tuto tradici opět obnovil. Pokud zrovna nevystupujete na koncertě tohoto tipu, tílko raději nechte doma. Unosíte ho při práci na zahradě, kde vás nikdo neuvidí.

Nápisy a vzory

Pokud jsou vtipné, zajímavé a originální, není na nich nic zvláštního. Je ale problémem, že většina mužů nemá příliš vytříbený jak smysl pro humor, tak nemá ani příliš vytříbený styl. Co z toho vzniká, to můžeme na ulicích vidět každý den. Oblečení z minulosti s nápisy, které jsou více vulgární, než vtipné.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments