Zdroj foto: Unimagnet.cz

Svařujete často? Pracujete jako zámečník nebo lakýrník? A chcete pracovat maximálně rychle, a přitom přesně a efektivně? Pak máme pro vás šikovný tip. Stačí si pořídit svařovací magnety, které vám pomohou materiál vždy správně napolohovat. Samotné svaření pak už bude otázka chviličky.

Nemusíte si už nic přidržovat ani žádat některého z kolegů o asistenci. Tihle multifunkční pomocníci se o vše postarají za vás. Udrží pohromadě jakoukoli ocelovou konstrukci (lze jich samozřejmě použít více najednou) a vy tak budete mít volné ruce na veškeré nezbytné činnosti.

Možnosti použití jsou velmi pestré

V dílnách najdeme celou řadu kovů, u nichž se svařovací magnety skvěle uplatní. Jde například o:

  • železo,
  • nikl,
  • kobalt
  • a slitiny těchto kovů (např. ocel).

Nepochodíte jen u nerezu nebo hliníku. Ale sváření není jedinou možností uplatnění. Hodí se všude tam, kde je nutné podržet materiál pod přesným úhlem. S sebou je tak nosí třeba zámečníci kvůli vrtání nebo lakýrníci při natírání a lakování velkých ploch.

Používají se opravdu snadno

Stačí jen vzít požadované materiály a „secvaknout“ je k sobě magnetem. Po ukončení prováděné činnosti ho pak zase stejně jednoduše sejmete, žádné zádrhely nehledejte. A pro opravdu velké konstrukce je k dostání i speciální vypínací svařovací magnet, u něhož nemusíte překonávat přitažlivou sílu.

A pokud vsadíte na specialisty od Unimagnet.cz, bude mít na výběr i ze tří velikostí a tří přitažlivých sil magnetů. Snadno tak najdete kousek přesně pro své potřeby.

  • Nejmenší velikost se sílou 11 kg je vhodná pro malé a lehké konstrukce,
  • střední velikost (síla 23 kg) je vhodná pro o něco větší projekty
  • a velký svařovací magnet s magnetickou silou 34 kg oceníte u těch největších výzev (alternativně lze zvolit i vypínatelný svařovací magnet s magnetickou silou 55 kg).

Vyberte si podle svých potřeb a usnadněte si práci. A pokud vás zajímá, jak se s těmito pomocníky zachází, prohlédněte si instruktážní video na Unimagnet.cz.

—————–Komerční článek——————

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments