blank

Značka TicWatch už několik chytrých hodinek na trh dostala, ovšem její prémiový model, TicWatch Pro 3 GPS, skutečně stojí za to.

Hodinky kromě jiného nabízejí prodlouženou výdrž na baterii, a to až na 3 dny v chytrém režimu. Ovšem chytré je i řešení dvojího displeje, díky čemuž je možné přepnout do režimu základního a tím výdrž baterie prodloužit ještě dále, a to až na 45 dní. I při této úspoře budete mít nadále přístup k důležitým informacím.

blank

Naopak chytrý režim umožňuje plné využití přehledného Retina AMOLED displeje s tisíci aplikací a ciferníků. To vše je možné díky technologii dvojího displeje Dual Display 2.0 od společnosti Mobvoi. Úhlopříčka displeje činí 1,4“ a kromě jiného máte k dispozici automatické nastavení jasu. Detailní rozlišení Retina displeje činí 454 x 454 pixelů.

Plynulost provozu je zajištěna využitím platformy Qualcomm Snapdragon Wear 4100. Oproti platformě Snapdragon Wear 3100, která byla dosavadním standardem, dostávají uživatelé k dispozici vyšší výkon CPU, GPU i paměti, a navíc vyšší výdrž baterie na jedno nabití.

Díky hodinkám TicWatch Pro 3 GPS budete mít kdykoliv přehled o svých zdravotních údajích včetně kvality spánku, dýchání, úrovně stresu a hluku a dalších záležitostech. Univerzálnost řešení podtrhuje odolnost vůči prachu a vodě na úrovni IP68, což znamená, že se s hodinkami můžete klidně koupat i v bazénu a využívat je při plavání. Na hory se hodí i zabudovaný barometr a v terénu jistě oceníte i zabudovanou GPS.

blank

Problémem nejsou ani různé režimy tréninku, díky kterým můžete přesně přizpůsobit i cíle svého cvičení. A tyto cíle následně i překonávat. K těmto režimům patří následující: plavání v bazénu, jóga, veslovací trenažér, horolezectví, gymnastika, trailový běh, eliptický stroj, venkovní běh, běh uvnitř, chůze, cyklo trenažer, free style a venkovní cyklistika.blank

Chytré hodiny TicWatch Pro 3 GPS jsou v porovnání s hodinkami TicWatch z roku 2018 cca o 30 procent lehčí a díky vyztužení nerezovou ocelí a vysoce pevným nylonem se skelnými vlákny jsou i mnohem odolnější. Součástí balení je i vyměnitelný silikonový řemínek s šířkou 22 mm, optimalizovaný podle výrobce pro zdravý životní styl.

Hodinky jako vůbec první model na Snapdragon Wear 4100 běží na operačním systému Wear OS od Googlu, do kterého si můžete stahovat oblíbené aplikace z obchodu Google Play. Už jsme zmínili také ciferníky, které si můžete přizpůsobit ze stovek nabídek přímo v aplikaci Mobvoi. Kromě toho můžete jako ciferník klidně používat fotografii své drahé polovičky.

——————-Komerční článek——————-

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 2 =