Potom, co osvědčené trio moderátorů odešlo ke konkurenci, se pořad Top Gear topí v problémech. Ten první je spojený s tím, že ztrácí na popularitě. To je dáno hlavně tím, že zájem nebudila jenom auta, ale i ono nesourodé, ale skvěle fungující moderátorské trio. To bylo následně nahrazeno jinou trojicí, která se opět rozpadá.

Kdo odchází?

Když na jaře hlavní moderátor nového Top Gearu, známý herec Matt LeBlanc oznámil svůj konec, snažila se televize co nejrychleji najít náhradu. Nutno však říci, že se objevila i další čára přes rozpočet, jelikož svůj odchod ohlásil ještě druhý z moderátorů. A to Rory Reid. Rázem tedy došlo k tomu, že z tria zbyla jenom jedna osob. A tou je Chris Harris, který radosti producentů i nadále zůstává.

Kdo ho doplní?

Osamocený samozřejmě nezůstane, jelikož se k němu přidají další dva moderátoři, aby bylo typické trio kompletní. Bylo potvrzeno, že to má být Paddy McGuinness, který je vyhlášeným bavičem, a dále Freddie Flintoff, který je zase známým hráčem kriketu. Není tedy důvod obávat se toho, že by se jednalo o neznámé tváře. Navíc prý oba dva mají rádi auta.

Je to dobrá volba?

O tom se dá jenom pochybovat. Bavič sice bude vtipný, hráč kriketu netradiční, ale kam se poděla ona automobilová vášeň a jejich dokonalá znalost? Je pravdou, že Top Gear byl samozřejmě z větší části o zábavě a vozy zde byly v pozadí. Ale přece jenom, původní a tedy prvotní trojice moderátorů o nich věděla vždy více než dost.

Kdy se na nové moderátory těšit?

Pokud vás zajímá, jak se s pořadem nové trio popasuje, je nutné počkat si na sérii, která bude mít pořadové číslo 27. Aktuálně mluvíme o 26. sérii, kde se stále ještě setkáte s triem původním, ve složení Harris-LeBlanc-Reid. Jde tedy o jeho poslední kompletní účinkování a nutno říci, že doba fungování rozhodně nebyla nijak dlouhá. Naopak.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments