Zdroj foto: envato

Běžně nám každý den vypadne okolo 50-100 vlasů. Ovšem jakmile se začnou na ploše hlavy objevovat lysá místa, rozhodně už nejde o běžný jev. Problém bývá mnohem hlubší a nejrůznější vodičky či výživné masky nám s ním nepomohou.

Ale po čem tedy sáhnout? Pokud se nechcete smířit se sestřihem na Bruce Willise, je vaší skvělou šancí k navrácení mladistvého vzhledu transplantace vlasů. V ČR jde však o zákrok poměrně drahý. To však nemusí platit ve chvíli, kdy se za ním vydáme za hranice.

Estetická turistika je na vzestupu – dejte si však pozor, komu své zdraví svěříte

I když je naše zdravotnictví opravdu na vysoké úrovni, co do použití moderních metod a technologií nás strčí do kapsy kde kdo – kupříkladu oblíbené Turecko. Proč se tedy nevydat za svým vysněným vzhledem do země, kde za běžných okolností trávíme svou skvělou letní dovolenou?

Zdroj foto: envato

Turecko je našim běžným podmínkám mnohem blíže, navíc česko-turecká spolupráce je již léty zavedená. Stačí se svěřit do rukou té správné agentuře. Ale jak ji poznat? Vyhněte se především nejrůznějším senzacím. „Vlasy vám narostou za tři dny“ nebo „Vše je bezbolestné a vhodné absolutně pro každého“… Podobná bombastická lákadla o serióznosti konkrétní agentury zcela jistě nesvědčí.

Kvalitu poznáte podle individuálních služeb

Mnohdy jsou také leckdy tyto zájezdy pořádány doslova jako na běžícím pásu. Stanete se anonymním „člověkem v davu.“ Kvalitní české zastoupení vám však vše v Turecku připraví předem. A to tak důkladně, že služby přímo na místě potřebovat nebudete (kontakt na dálku je samozřejmostí). Neplatíte-li za přítomnost delegáta, pak můžete těžit z mnohem přívětivějších cen. Platíte tak opravdu jen za zákrok, nikoli za „nezbytnou“ organizaci okolo.

A kde je něco takového možné? Více zjistíte na blogu ČeskoTurecko.cz. Doporučí vám tu nejvhodnější metodu, která vezme v potaz vaše potřeby a finanční i časové možnosti. Uvidíte, že budete se vším spokojení – a navíc ušetříte. Turecké kliniky jsou totiž výrazně levnější než u nás v ČR a to bez omezení kvality či úrovně péče.

——————–Komerční článek——————

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments