Mluvilo se o tom celkem dlouho. Co máme na mysli? To, že by se měla uskutečnit UFC v Praze. Stále se objevovaly nové zprávy, které ukazovaly na to, že se u celé události zvyšuje pravděpodobnost uskutečnění. A nyní to vypadá, že by mělo vše skutečně klapnout.

Pozitivní ohlasy

Pokud se podíváme na celkový vývoj, ta musíme začít tím, že do Evropy se už UFC příští rok dostane. Konkrétně se mluví o termínu 17. března roku 2019, přičemž místem konání má být Londýn. UFC se však vyjádřila i v tom smyslu, že by v rámci Evropy uvítala více akcí. A Praha by se jim líbila.

Vše nahrává také tomu, že je v plánu akce Fight Night 145, která ale ještě nemá ani termín, ani nemá místo. To by mohlo být velké plus, které by zajistilo právě Praze lepší vyjednávací pozici a tedy také větší šance na následný podpis. A jelikož jednání v podstatě delší dobu trvají, je třeba jenom doufat, že dopadnou podle očekávání.

Objevují se první termíny

Nutno říci, že ty jsou zatím neoficiální a je třeba brát je přece jenom s rezervou, jelikož nedošlo k potvrzení. První termín mluví o dni 23. února, druhý termín je spojený s datem o den pozdějším, 24. února. Tady zatím stále není jasné, zda je o zprávy pravdivé, nebo jde jenom spíše o rozšiřování různých spekulací. Nutno také dodat, že tento termín je přece jenom velmi blízko jak Londýnu, tak třeba i akcím Oktagon MMA i XFN.

Informace přijdou již brzy

Takto se ke všemu vyjádřil Karlos Vémola, který je v tomto směru jednou z nejpovolanějších osob. I na jeho vyjádření se dá postavit informace o tom, že UFC v Praze bude. Opět musíme nechat do hry vstoupit spekulace a názory. Tentokrát v tom smyslu, že kdyby daná možnost padla, jenom těžko by Karlos všechny napínal a spíše by se vyjádřil ve smyslu toho, že se nepodařilo. Nechme se tedy překvapit, kdy bude vše potvrzeno a v jaký termín na MMA do Prahy vyrazit.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments