První rande je vždycky zdrojem velkých obav. A samozřejmě právem. Je to jedinečná a neopakovatelná šance, jak vytvořit dobrý první dojem a hodnotí se opravdu všechno. To, jak vypadáte, jak se chováte a vyjadřujete a záleží i na místě, které vyberete. Tento výběr vám buď může hrát po čas celé schůzky do karet, nebo ji odsoudit k nezdaru hned na začátku.

Důkladně se připravte

Není třeba být za každou cenu originální, protože se vám to ve výsledku může pěkně vymstít. Zároveň nesmíte zapomínat na to, že účelem prvního rande je blíže se vzájemně poznat. K tomu je důležité vybrat příjemné klidné prostředí, kde si budete moct nerušeně popovídat.

Trapné situace se na prvních schůzkách běžně stávají, ale je ve vašem zájmu, aby k nim vůbec nedošlo, nebo jich bylo co nejméně. Předvídejte proto takové trapné situace a snažte se jim předejít. Pokud už tedy vyberete ideální restauraci, nebo kavárnu, nezapomeňte si v ní zarezervovat místo. Pokud máte v plánu navštívit kino, kupte lístky předem a nespoléhejte se, že takové věci vyřešíte až na místě.

Zároveň myslete na to, že i když si všechno naplánujete, stejně může nakonec něco krachnout. Buďte připraveni vyrovnat se s tím s grácií a humorem a v případě nutnosti mějte i záložní plán.

Vsaďte na jistotu

První schůzka není příliš vhodná na nějaká velká gesta. Přesto, že let balónem se může na první pohled jevit velmi romanticky, jako první rande se hodí spíše v romantickém filmu než ve skutečném životě. Vsaďte proto na jistotu a navštivte příjemnou kavárnu, pozvěte ženu svých snů na večeři do krásné restaurace nebo společně navštivte filmové nebo divadelní představení.

Na konci schůzky je více než vhodné doprovodit dámu domů. Při vyhovujícím počasí tento krok můžete spojit s romantickou procházkou. Přesto, že jsou důležité všechny části schůzky, tím nejdůležitějším je začátek, kdy máte šanci udělat dobrý první dojem a potom samozřejmě závěr.

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments