Zdroj foto: Kayo / Shutterstock.com

Nepochybně mají Tatry pro Čechy speciální význam. Jsou totiž nám nejbližší, pokud vezmeme v úvahu velehory. Je zde také příjemné, prakticky domácí prostředí, kdy vlastně ani nepoznáme, že jsme překročili hranice na území cizího státu. Proto zde pravidelně vyráží tolik Čechů na dovolenou. Vyrazit nemůžete v zimě, ale samozřejmě také v létě, protože sportovní aktivity a celá řada dalších činností, které zde můžete dělat, jsou neomezeny po celý rok.

Nově rekonstruovaný známý hotel

Důležité je určitě také kvalitní ubytování, které vám ve výsledku udělá celkový dojem, jaký budete z dovolené mít. V dnešní době si můžete vybírat z obrovského množství možností, přičemž pokud opravdu chcete nasát atmosféru velehor, určitě lze doporučit hotel Jasná. Ten je totiž po rekonstrukci, aktuálně je znám jako Björnsonka a rozhodně se můžete spolehnout na služby na vysoké úrovni. Kromě toho zde mají něco opravdu exkluzivního.

Designové apartmány

Ve výše uvedeném hotelu, který se nachází přímo na svahu uprostřed lyžařského střediska Jasná, najdete hned několik možností ubytování. Můžete využít standardní pokoje, které jsou k dispozici v rámci hotelu nebo penzionu. Můžete ale také využít nové apartmány Liptov, které jsou známy jako TREE HOUSES. Jak už název napovídá, jedná se o stylové lesní chatky. Ty vás osloví:

  • Moderní architekturou
  • Vysokou mírou soukromí

Pokud si chcete svou dovolenou opravdu užít, můžete to udělat stylově, a to právě v těchto moderních chatkách, které mají velké prosklené plochy a jejichž architektura je více než současná. Budete mít doslova pocit, že jste ubytovaní přímo v lese v nejužším spojení s přírodou. Přitom zde máte veškerý komfort, který byste od takového ubytování očekávali a hlavně si odpočinete od ruchu civilizace. Prakticky dnes nenajdete na Slovensku lepší místo pro relaxaci v přírodě.

—————–Komerční článek——————

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments