Blíží se čas Vánoc a s ním přichází také všudypřítomná náklonnost, která se mezi lidmi projevuje o mnoho více než během ostatních částí roku. Profitují na to zejména obchody, které se již začátkem podzimu do svých nabídek pokouší vtěsnat obrovskou masu zboží s vánoční tématikou.
Nicméně nechává většina lidí nákupy dárků pro své blízké až na prosinec. A vybrat ten správný dárek není mnohdy vůbec jednoduché.

Praktické dárky potěší, ale nenadchnou

Dárky pro běžnou spotřebu jsou sice nejjednodušší variantou, co pod stromeček svému partnerovi připravit. Výhodou je zejména to, že máte naprostou jistotu, že dárek od vás nějakým způsobem využije a bude užitečný. Jenže na druhou stranu zas nemůžete počítat s nějakou příliš spokojenou reakcí, jelikož si tyto potřeby můžete koupit i kdykoliv během roku.

Peníze pod stromečkem

Úplně bez starostí se ocitnete tehdy, když se pod stromeček rozhodnete připravit obálku s penězi, aby si váš protějšek koupil dárek sám, dle svého uvážení. Jenže to má za výsledek ještě vlažnější reakci než u předchozí možnosti. Peníze jsou sice hezká věc, ale také jimi nikoho neohromíte.

V překvapení je síla

Vyplatí se proto vsadit na zapojení svých mozkových buněk a zkusit vymyslet něco, čím svou drahou polovičku absolutně odrovnáte. Nějaké rady a tipy jsou v tomto ohledu zbytečné, protože každému člověku se líbí něco jiného. Jedinou možností je proto zapřemýšlet nad tím, co člověka doopravdy zajímá, po čem touží, co jej naplňuje.
Stačí si například všimnout jen zářivých očí při pohledu na hodinky ve výloze. Nebo prohlížení časopisu s nabídkou dovolených, na které jste nebyli už několik let. Vyřešit absenci mazlíčka ve vaší domácnosti se také v poslední době stává hitem.
Způsobů, jak překvapit, je opravdu celá řada a je jen na vás, kolik tomu hodláte obětovat času a peněz.

Pokud se ale pro překvapení pod stromeček rozhodnete, můžete počítat s tím, že letošní Vánoce zvládnete jako král!

Více článků najdete na chlapsky.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments